Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Floralia en rommelmarkt Kommerzijl

13 september 2011    Zuidhorn-nieuws
KOMMERZIJL - Bestuur en inwoners van Kommerzijl proberen op alle manieren geld in te zamelen om het dorpshuis in stand te houden.

Niet alleen door het houden van een Floralia, maar ook zijn bijvoorbeeld vrijwilligers op pad geweest om donateurs te werven. Daarnaast zijn er diverse instanties benaderd voor een financiële bijdrage.

Om de kas extra te spekken is er ook een huis aan huis loten verkoop georganiseerd. Met kans om één van de drie geldprijzen te winnen. De loten zijn zaterdag 1 oktober in de zaal ook te koop tot 21.00 uur voor een euro per stuk. Zaterdag 1 oktober zal vanaf 13.00 uur in het dorpshuis van Kommerzijl een Floralia worden gehouden. De opbrengst hiervan komt geheel ten goede aan het hoognodig onderhoud en de restauratie van het dorpshuis. Door de inwoners in het voorjaar gekochte plantjes zullen vanaf die dag ook tentoongesteld worden en de prijswinnaars voor de mooist opgekweekte plant/bloem worden die zaterdag bekend gemaakt.

Liefhebbers van tweedehands spullen zijn eveneens welkom. Er wordt vanaf 13.00 uur een Goud Goed Markt gehouden (met alleen nog goed bruikbare spullen). Verder zijn er tal van activiteiten voor jong en oud, zoals Rad van avontuur, schiettent, darten, knikkerspelen en envelop trekken. Ook zal er iemand rond lopen in de, van vroeger bekende, ‘grabbeljurk'. “Een dorp kan beslist niet zonder dorpshuis als ontmoetingsplaats. Daar moeten we voor blijven knokken”, stelt het bestuur van de Floraliacommissie
13-09-2011 nijsnet

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Viaduct a7 militair fred nieuman

Viaduct A7 wordt vernoemd naar omgekomen militair

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Fred Nieuman, die zich onvoorwaardelijk voor de vrijheid en veiligheid van anderen heeft ingezet
Lees verder →
Kantoor overleg vergadering

De provincie Groningen en het Rijk stellen geld beschikbaar voor versnellen woningbouw

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Gemeenten kunnen subsidie aanvragen om extra capaciteit in te huren, zoals een projectleider die een nieuwbouwproject uitwerkt
Lees verder →
Groente fruit

Ruim € 4,5 miljoen beschikbaar voor een gezond gewicht voor Groningers

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Het aantal mensen met overgewicht neemt toe in de hele provincie Groningen
Lees verder →
Wethouder hans haze, ton schroor (wold  waard), duncan de boer (huurdersplatform westerkwartier)

Gemeente, Wold & Waard en Huurdersplatform eens over betaalbaarheid en verduurzaming woningvoorraad

11 december 2025    Zuidhorn-nieuws
ambities van de Woonvisie Westerkwartier 2020-2025 verder uitgewerkt
Lees verder →
Zoemhouten instrument

Kinderactiviteit Museum Wierdenland in kerstvakantie

11 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Kinderactiviteit Museum Wierdenland in kerstvakantie
Lees verder →
Old stars top 3 2025

Spannende titelstrijd bij de OldStars van tafeltennisvereniging Talero

11 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
In de A-categorie was het bijzonder spannend
Lees verder →