Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Flitsende start Salsa Romos in Grijpskerk

27 december 2011    Zuidhorn-nieuws
Kerkplein 6 in Grijpskerk is wekelijks het toneel van Dansschool Salsa Romos.

De grote zaal van Kerkplein 6 in Grijpskerk is wekelijks, op de woensdagavond, het toneel van Dansschool Salsa Romos. De school weet een unieke sfeer neer te zetten waardoor het mogelijk is om ontspannend in te spannen op indringende Latijns-Amerikaanse muziek.

De dansschool opende in september haar deuren met een spetterend openingsfeest en enkele wervelende demonstraties. In de wijde omtrek gaf dit zoveel bekendheid dat er een enthousiaste groep cursisten gevonden werd voor de eerste seizoenshelft. Na de eerste aarzelende stappen dansen de stellen inmiddels vol overgave op de opzwepende Salsa-, Merengue- en Bachatamuziek. Een overweldigende prestatie van de cursisten welke mogelijk is geworden door de inspirerende lessen van de initiatiefnemers Mostafa Roya en Robin Schuttel. Zij blijken in staat om het tempo goed af te stemmen op de groep, te versnellen waar mogelijk maar ook te temporiseren of terug te vallen op een stuk herhaling waar nodig.

Op 11 januari a.s. wil Dansschool Salsa Romos het nieuwe jaar feestelijk inluiden en iedereen een (Zuid-Amerikaans) swingend 2012 toe wensen. Vanaf 19.30 is Kerkplein 6 geopend voor dit open feest voor alle leden, cursisten, familie en geïnteresseerden. Na een kleine demonstratie is het meteen de beurt aan de bezoekers om in beweging te komen.

In maar liefst 3 workshopvormen kan er kennis worden gemaakt evenzoveel dansen, de Merengue, Salsa en Bachata zullen elkaar af lossen. De opzet is dermate laagdrempelig dat letterlijk iedereen leden, niet leden, jong of oud, dansers of ritmehaters, vrouw, man of koppel mee kan doen.

De sfeer is in de eerste plaats afgestemd op gezelligheid en ontspanning maar toch moet er menig zweetdruppeltje weggeveegd worden naarmate de avond vordert doordat er naast de workshops ook voldoende tijd zal zijn om vrij te dansen. Al met al geeft de avond een goede indruk van de boeiende wereld van de Zuid-Amerikaanse dans en de sfeer op de lesavonden. Het belooft een prachtige avond te worden met een vol programma welke niemand zou mogen missen.
27-12-2011 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Tim venekamp

Eerste SGP raadslid ooit in gemeenteraad Westerkwartier stopt

21 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 2026 wist de SGP voor het eerst een zetel te behalen.
Lees verder →
Reunie bambi 2026

Reünie kleuterschool de “BAMBI” en de christelijke lagere school Geert Waldastraat

21 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Organisatoren Albert, Reint en Joke kijken terug op een zeer geslaagde reünie
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over raadsoverleg begroting, Lancering podcast & Cyber Agents!

21 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 20 oktober
Lees verder →
Honor-devices

Hoe kies je het juiste HONOR-apparaat voor jou?

21 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Vergelijk HONOR-apparaatopties op basis van levensstijl, gebruiksbehoeften en belangrijkste functies om de juiste smartphone, wearable of smart apparaat voor jou te vinden.
Lees verder →
Koperblazers

Muzikanten gezocht voor de voorstelling Braand!

19 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
De voorstelling zal in januari 2027 ongeveer twintig keer te zien zijn in dorpshuizen en zalen in het Westerkwartier
Lees verder →
Annemarieke coenders promofoto zwartwit -1

Annemarieke Coenders en Duo Satan in Peter, Pieternel en Meindert show

19 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Start van het seizoen
Lees verder →