Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Flitsende start Salsa Romos in Grijpskerk

27 december 2011    Zuidhorn-nieuws
Kerkplein 6 in Grijpskerk is wekelijks het toneel van Dansschool Salsa Romos.

De grote zaal van Kerkplein 6 in Grijpskerk is wekelijks, op de woensdagavond, het toneel van Dansschool Salsa Romos. De school weet een unieke sfeer neer te zetten waardoor het mogelijk is om ontspannend in te spannen op indringende Latijns-Amerikaanse muziek.

De dansschool opende in september haar deuren met een spetterend openingsfeest en enkele wervelende demonstraties. In de wijde omtrek gaf dit zoveel bekendheid dat er een enthousiaste groep cursisten gevonden werd voor de eerste seizoenshelft. Na de eerste aarzelende stappen dansen de stellen inmiddels vol overgave op de opzwepende Salsa-, Merengue- en Bachatamuziek. Een overweldigende prestatie van de cursisten welke mogelijk is geworden door de inspirerende lessen van de initiatiefnemers Mostafa Roya en Robin Schuttel. Zij blijken in staat om het tempo goed af te stemmen op de groep, te versnellen waar mogelijk maar ook te temporiseren of terug te vallen op een stuk herhaling waar nodig.

Op 11 januari a.s. wil Dansschool Salsa Romos het nieuwe jaar feestelijk inluiden en iedereen een (Zuid-Amerikaans) swingend 2012 toe wensen. Vanaf 19.30 is Kerkplein 6 geopend voor dit open feest voor alle leden, cursisten, familie en geïnteresseerden. Na een kleine demonstratie is het meteen de beurt aan de bezoekers om in beweging te komen.

In maar liefst 3 workshopvormen kan er kennis worden gemaakt evenzoveel dansen, de Merengue, Salsa en Bachata zullen elkaar af lossen. De opzet is dermate laagdrempelig dat letterlijk iedereen leden, niet leden, jong of oud, dansers of ritmehaters, vrouw, man of koppel mee kan doen.

De sfeer is in de eerste plaats afgestemd op gezelligheid en ontspanning maar toch moet er menig zweetdruppeltje weggeveegd worden naarmate de avond vordert doordat er naast de workshops ook voldoende tijd zal zijn om vrij te dansen. Al met al geeft de avond een goede indruk van de boeiende wereld van de Zuid-Amerikaanse dans en de sfeer op de lesavonden. Het belooft een prachtige avond te worden met een vol programma welke niemand zou mogen missen.
27-12-2011 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Winterfair zuidhorn (2)

Winterfair Zuidhorn: Gluhwein, Oliebollen, vuurkorven, kerstbomen en muziek

07 december 2023    Zuidhorn-nieuws
Nieuwe traditie: Gezamenlijk ontsteken van de Kerstboom
Lees verder →
Vrijwilligers  2023

Gemeente Westerkwartier waardeert de inzet van vrijwilligers enorm

07 december 2023    Zuidhorn-nieuws
7 december is het de Dag van de Vrijwilliger.
Lees verder →
Verlichte boerderij

Met de auto langs verlichte boerderijen op 15 december

06 december 2023    Zuidhorn-nieuws
boerderijenroute van 35 kilometer van Westerkwartier Boert Bewust!
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Wijzigingen openingstijden en afval feestdagen & Mantelzorgcafé Westerkwartier

05 december 2023    Zuidhorn-nieuws
Westerkwartier Gemeentenieuws 5 december 2023
Lees verder →
Zunobri 2023 zaal

Zunobri plukt geen vruchten van nieuw aanvalsplan

04 december 2023    Zuidhorn-nieuws - Sport
Kampioensplannen voorlopig in de ijskast
Lees verder →
Ruben, hanne en mathijs tafeltennis

Kampioenen bij tafeltennisvereniging Talero!

04 december 2023    Zuidhorn-nieuws - Sport
jeugdteam & seniorenteam
Lees verder →