Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Flitsende start Salsa Romos in Grijpskerk

27 december 2011    Zuidhorn-nieuws
Kerkplein 6 in Grijpskerk is wekelijks het toneel van Dansschool Salsa Romos.

De grote zaal van Kerkplein 6 in Grijpskerk is wekelijks, op de woensdagavond, het toneel van Dansschool Salsa Romos. De school weet een unieke sfeer neer te zetten waardoor het mogelijk is om ontspannend in te spannen op indringende Latijns-Amerikaanse muziek.

De dansschool opende in september haar deuren met een spetterend openingsfeest en enkele wervelende demonstraties. In de wijde omtrek gaf dit zoveel bekendheid dat er een enthousiaste groep cursisten gevonden werd voor de eerste seizoenshelft. Na de eerste aarzelende stappen dansen de stellen inmiddels vol overgave op de opzwepende Salsa-, Merengue- en Bachatamuziek. Een overweldigende prestatie van de cursisten welke mogelijk is geworden door de inspirerende lessen van de initiatiefnemers Mostafa Roya en Robin Schuttel. Zij blijken in staat om het tempo goed af te stemmen op de groep, te versnellen waar mogelijk maar ook te temporiseren of terug te vallen op een stuk herhaling waar nodig.

Op 11 januari a.s. wil Dansschool Salsa Romos het nieuwe jaar feestelijk inluiden en iedereen een (Zuid-Amerikaans) swingend 2012 toe wensen. Vanaf 19.30 is Kerkplein 6 geopend voor dit open feest voor alle leden, cursisten, familie en geïnteresseerden. Na een kleine demonstratie is het meteen de beurt aan de bezoekers om in beweging te komen.

In maar liefst 3 workshopvormen kan er kennis worden gemaakt evenzoveel dansen, de Merengue, Salsa en Bachata zullen elkaar af lossen. De opzet is dermate laagdrempelig dat letterlijk iedereen leden, niet leden, jong of oud, dansers of ritmehaters, vrouw, man of koppel mee kan doen.

De sfeer is in de eerste plaats afgestemd op gezelligheid en ontspanning maar toch moet er menig zweetdruppeltje weggeveegd worden naarmate de avond vordert doordat er naast de workshops ook voldoende tijd zal zijn om vrij te dansen. Al met al geeft de avond een goede indruk van de boeiende wereld van de Zuid-Amerikaanse dans en de sfeer op de lesavonden. Het belooft een prachtige avond te worden met een vol programma welke niemand zou mogen missen.
27-12-2011 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ieder kind een boom-grootegast nederveen-jelmer 20-03-2026 fotoevertbuiten

Eerste fruitboom uitgereikt voor project ‘Ieder kind een boom’

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Basisschoolkinderen en schoolmedewerkers konden de afgelopen weken een gratis fruitboom aanvragen. In totaal hebben 3.240 liefhebbers een boom aangevraagd, een mooi resultaat.
Lees verder →
Ard van der tuuk burgemeester

Voorlopige uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
gemeente Westerkwartier houdt vrijdag duidingsdebat in gemeentehuis
Lees verder →
Sterkwkwoning

Bloeiende partij Sterk Westerkwartier bedankt al haar kiezers!

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
verdubbeld van 3 zetels naar 6 zetels!
Lees verder →
Richard lamberst

Nieuwe kavels in de verkoop op bedrijvenpark Leeksterveld in Leek

20 maart 2026    Regio-nieuws
De afgelopen jaren hebben zich al veel bedrijven gemeld bij de gemeente.
Lees verder →
 

Meer dan 2.500 leerlingen doen mee aan 15e zwerfafvalactie van NDCE Westerkwartier

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
”Het is mooi om te zien hoe leerlingen zich hiervoor inzetten en samen zorgen voor een schonere en leefbaardere schoolomgeving en buurt.”
Lees verder →
Iphone

Zo kies je een slim én goedkoop mobiel abonnement

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Je mobiele telefoon is tegenwoordig bijna een verlengstuk van jezelf.
Lees verder →