Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Feestelijke presentatie Speel- en ontmoetingsplek Zonnehuis

18 maart 2016    Zuidhorn-nieuws
Uitslag buurtonderzoek, kinderactiviteiten en Cupcake wedstrijd met Sarena Solari
Laszlo hanneke minko

Het Initiatief van Hanneke en Laszlo de Vries en Minko komt steeds dichterbij

Al geruime tijd zijn buurtbewoners in de Oostergast bezig met het thema: “Wij ontmoeten”. Hieruit is het idee ontstaan voor een belevings- /speeltuin. Bewoonster Hanneke en haar zoontje Laszlo zijn hiervan de initiatiefnemers. Uitgangspunt van zo’n ontmoetingsplek bij het Zonnehuis is dat alle leeftijdsgroepen van de Oostergast elkaar kunnen ontmoeten en gezamenlijk activiteiten kunnen ondernemen.  Inwoners van de Oostergast, de bewoners van de Zonnehuisgroep Noord en de bewoners van De Zijlen.

Tijdens een feestelijke bijeenkomst op vrijdag 1 april (geen grap) willen de initiatiefnemers u graag informeren over de voortgang en over de uitkomsten van het gehouden buurtonderzoek.Er is gelegenheid om mee te denken en er zijn leuke activiteiten voor jong en oud. Ook is er een Cupcake wedstrijd waarbij de meegenomen Cupcakes worden beoordeeld door Sarena Solari, Beste thuisbakker van Nederland 2015

 

Vrijdag 1 april van 17.00 en 19.00 uur
Resultaten buurtonderzoek
Wijnproeverij
Cupecakewedstrijd
Neem je lekkerste/mooiste cupcakes mee voor de vakjury en maak kans op leuke prijzen. Sarena Solari zal plaats nemen in de jury en haar boeken signeren.

Kinderactiviteiten:
- Mega Twister
- Suikerspinnen
- Live DJ

Vertegenwoordigers van de Zonnehuisgroep, de gemeente Zuidhorn, Stichting de Zijlen, Stichting Welzijn gemeente Zuidhorn, FEM-office (Hanzehogeschool) en de Gebied coöperatie Westerkwartierzijn samen met het initiatief aan de slag gegaan. Hummel tuintotaal heeft een 3D ontwerp gemaakt van de plek.
Hanneke benadrukt dat zij als initiatiefnemers zich voor langere tijd verbinden aan de Speel- en ontmoetingsplek. “Vaak wordt een initiatief met groot enthousiasme opgestart maar verwaterd de belangstelling”.

Op de foto vlnr.
Kim, Laszlo, Hanneke Vries, Menko, Rosalie en Julian. 

 

 


 

  • Sarena-solari Omroep Max
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Komfeest-2019

Kom in Zuidhorn: dé dag om Zuidhorn te beleven

12 september 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Inwoners en bezoekers op een gezellige manier laten kennismaken met alles wat Zuidhorn te bieden heeft
Lees verder →
Groen links 2025

Meedenken met GroenLinks-PvdA Westerkwartier

12 september 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
De partijen werken aan een gezamenlijk verkiezingsprogramma gemeenteraadsverkiezingen
Lees verder →
Impressie de duiventil in deelbuurt de hoven - wijk oostindie leek-1

Reinier van den Berg uit Aduard maakt kunstwerk voor woonwijk Leek

12 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Onthulling kunstwerk De Duiventil in wijk Oostindie Leek vrijdag 19 september
Lees verder →
Bauke mollematocht 2025 (1)

Mollema moet Nederlandse kar trekken in Rwanda

12 september 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
op het komende WK wielrennen
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Vooruitkijkspiegel: Democratie doen we samen – Aanhaken of afhaken?

12 september 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
De Vooruitkijkspiegel is gratis toegankelijk en vindt plaats op donderdag 2 oktober in Zuidhorn
Lees verder →
Schilder waar je blij van wordt

Marit Boltjes maakt schilderij waar je blij van wordt

11 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Schilderwedstrijd Cultureel Centrum Zuidhorn tijdens opening nieuwe culturele seizoen
Lees verder →