Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Familie Jongeling hoopt van harte op “normale tijden”

21 april 2020    Zuidhorn-nieuws
Hoeve Paradij in Corona tijd
Hoeve paradij-2019 (3)

Hoeve Paradij in Aduard heeft in deze periode gelukkig dagbesteding kunnen bieden en is de afgelopen vijf weken open geweest. Wel zijn er minder deelnemers geweest.

De richtlijnen van het RIVM worden strikt nageleefd, zoals de hygiëne regels en de minimaal 1,5 meter afstand. Sommige deelnemers zitten thuis. En dat is voor hen en hun familie of begeleiding niet makkelijk.  

Ze worden gemist en zij missen Hoeve Paradij. Beeldbellen is aan de orde van de dag. Even contact. Even aandacht voor elkaar. Hoe gaat het? Redden jullie het? Ook de post doet z'n goede werk. Er gaan werkjes en bemoedigingen over en weer.

Maar iedereen kijkt enorm uit naar "normale tijden". Dat Hoeve Paradij gewoon weer Hoeve Paradij kan zijn.

Gelukkig wordt iedereen op de hoogte gehouden met de nieuwsbrief met vrolijk voorjaarsnieuws. De lente trekt zich niks aan van een besmettelijk virus. En dus is er veel te genieten van de natuur, de dieren en het groen.

Zo zijn de heren Koen ( kalkoen ) en Woerd ( eend ) zijn nog altijd onafscheidelijk en is Wilhelmina trots op haar 6 biggen.

» Bekijk nog even wat foto's van de open dag in 2019

Hoeve Paradij is een landelijk gelegen boerderij bij Aduard, vlak buiten de stad Groningen. Hoeve Paradij is er voor mensen die op de een of andere manier een beperking hebben en graag willen werken of leren op een boerderij. Ze krijgen hierbij professionele ondersteuning en begeleiding op maat, in een sociale en christelijke omgeving. 

www.hoeveparadij.nl/

  • Varken kraam bezoek van geitje
  • Kalkoen
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Geert en nico baak lutjegast

DriekeuningenTocht in Lutjegast met Nico en Geert

19 december 2025    Zuidhorn-nieuws
De exacte locatie en datum worden nog bekend gemaakt
Lees verder →
Lichtjestochten

Weer trekkergeweld in regio

19 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Lichtjestochten trekken elk jaar groots bekijk
Lees verder →
Leek markt

Provinciale subsidie voor Leek en Tolbert

19 december 2025    Regio-nieuws
Om het centrum van dorp te verfraaien
Lees verder →
Winnen cultuurcoach van het jaar

Elise van der Laan cultuurcoach van het jaar!

18 december 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Cultuurcoach van Westerkwartier Elise van der Laan won als eerste van Nederland deze prijs
Lees verder →
Politieauto

Inbraak in kerk in Zuidhorn

18 december 2025    Zuidhorn-nieuws
De inbrekers forceerden een zijdeur om binnen te komen
Lees verder →
Kunstkwartier zingen

Het KunstKwartier viert eerste lustrum met Jubileumconcert Hartslag

18 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Op deze avond laat Het KunstKwartier zien wat het allemaal in huis heeft met verschillende theatrale en muzikale optredens.
Lees verder →