Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Failliet Slik Transport start mogelijk deels door

28 mei 2011    Zuidhorn-nieuws
ADUARD - "Ik ben aan het onderzoeken of een gedeeltelijke doorstart van het failliete Slik Transport B.V. door opdrachtgevers mogelijk is", meldt curator mr. H. Meijer uit Groningen vrijdag aan Transport Online. Het

ADUARD - "Ik ben aan het onderzoeken of een gedeeltelijke doorstart van het failliete Slik Transport B.V. door opdrachtgevers mogelijk is", meldt curator mr. H. Meijer uit Groningen vrijdag aan Transport Online.

Het transportbedrijf, aan de Johan Clantstraat 15 is afgelopen dinsdag failliet verklaard. Mr. Meijer: "Meteen na de faillissementsuitspraak zei Bram Slik mij dat hij zelf niet wilde doorstarten. Inmiddels is hij er wel over aan het nadenken. Dan zou hij verder gaan op kleine schaal."

De curator is deze week ook benaderd door verschillende partijen die alleen interesse in de vrachtwagens blijken te hebben. Daar zou geen toekomst zijn voor de chauffeurs die hun baan verliezen.

Bij het gesneuvelde transportbedrijf werkten 29 vaste medewerkers, veelal chauffeurs. En er reden er nog eens vijf via een nul uren contract. Iedereen is ontslagen.

Voor hen is zaterdag een bijeenkomst bij het bedrijf. De curator wilde dat eigenlijk afgelopen woensdag al doen, maar de meeste chauffeurs bleken onderweg.

Om een doorstart realistisch te maken rijden de chauffeurs door. De leasemaatschappij heeft hiervoor groen licht gegeven.

Mr. Meijer: “Er zijn geen betalingsachterstanden bij de fiscus. En de familie heeft nog eigen geld in de onderneming gestoken." De economische crisis heeft het bedrijf in de problemen gebracht. De directeur heeft zelf faillissement aangevraagd.
28-05-2011 transport-online

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

De verbiending de haar

Nieuwe aflevering van podcast De Verbiending

29 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
de vierendertigste alweer!
Lees verder →
Stichting mien westerkwartier

Stichting Mien Westerkwartier presenteert nieuwe bundel ‘Sporen Zuken’

29 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Derde bundel in de reeks ‘Ik Proat Plat’
Lees verder →
Meer bomen vergroenen

Vrijwilligers gezocht voor redden boompjes

29 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
zaterdag 1 november, 9.00 – 12.00 uur in Nuis
Lees verder →
Ostara paardencoaching

Paardencoaching in Oldekerk: voor kinderen én volwassenen

29 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Soms verrassend, soms confronterend, maar altijd bijzonder…
Lees verder →
Fotobooth

Het tastbare aandenken maakt zijn comeback

29 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
In een wereld waarin bijna alles digitaal is geworden, valt iets op: juist het fysieke aandenken maakt een enorme comeback
Lees verder →
Grofvuil

Grofvuilroute op woensdag 19 en donderdag 20 november

28 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
woensdag noordzijde van de A7 donderdag 20 november zuidzijde
Lees verder →