Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Evert Buiten in Wisselwinkel ” inspiratie vind ik in God”

10 augustus 2020    Zuidhorn-nieuws
Schilderijen, oliepastels, tekeningen.
Evert2019x

21 en 22 augustus is er in de wisselwinkel te Zuidhorn werk van Evert Buiten te zien. De in Groningen geboren Zuidhorner schildert thema's als landschappen, fantasy, muziek en geloof in God en Jezus Christus.

Everet;" Licht is voor kunstenaars al jaren het uitgangspunt voor schilderijen. Jezus Christus is het licht voor de wereld. De lichten in mijn werken hebben daarom vaak een diepere betekenis van licht: Jezus. Oftwel: het Licht van God".

Naast schilderen waagt Evert zich ook aan het schrijven van gedichten en Columns. "Ik ben nou niet direct een dichter en ook ben ik geen groot gedichtenlezer. Maar af toe komt er wat inspiratie tussendoor glippen, waarbij ik dacht dat ik het toch maar moest opschrijven. " » Meer over Evert

 

Wisselwinkel
Tot en met 31 augustus wordt er aan de Overtuinen in Zuidhorn een winkel ingericht door verschillende kunstenaars, bedrijfjes, bedrijven en creatievelingen. Iedere week wat anders. Laat je verrassen!  Het idee van Carin Bosklopper is om dit te laten gebruiken door mensen die iets aan te bieden, te exposeren, te promoten of gewoon te verkopen hebben. Carin hoopt hiermee een beetje loop te houden in het centrum van Zuidhorn. 

De afgelopen periode hebben o.a.  » Tosja en Gerard Schaeffer,  » Johan v/d Dong, en » Kunstbedrijven Westerkwartier de locatie gebruikt om zichzelf te promoten.

  • Expo buiten
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

College 2026

Paniekvoetbal college Westerkwartier in Grijpskerk?

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Team raad & college speelt zaterdag tegen Vrouwen 1 Grijpskerk
Lees verder →
Swimteam zuidhorn 2026

Swim team Zuidhorn accepteert Challenge

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
29 augustus zwemmen van Zoutkamp naar hartje stad Groningen
Lees verder →
Aduarderzijl 2025

Fietsexcursie Water en wierden in Middag-Humsterland

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Hoe hielden bewoners van het Groninger kustgebied eeuwenlang water buiten de deur?
Lees verder →
Wijn

Zo organiseer je thuis een Franse wijnproeverij met Bourgogne wijn en Bordeaux wijn

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Met een goede voorbereiding, passende hapjes en een logische proefvolgorde verandert een gewone avond al snel in een bijzondere culinaire ervaring.
Lees verder →
Gehaktdag

Podcastserie Woensdag Gehaktdag

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Predikanten uit de regio verzorgen een korte overdenking of bemoedigend verhaal.
Lees verder →
Open monumentendag

Erfgoedcafé Open Monumentendag

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Voor monumenteigenaren/beheerders, maar zeker ook voor andere belangstellenden.
Lees verder →