Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Eva en Boris winnen Kidswedstrijd Salon José

4 maart 2011    Zuidhorn-nieuws
Jeugdige winnaars prijsvraag Salon José piekfijn geknipt & opgemaakt Eva (9) en Boris (5) Buning uit Zuidhorn winnen Kidswedstrijd In December was het twintig jaar geleden dat José Beereboom besloot een kapsalon te

Jeugdige winnaars prijsvraag Salon José piekfijn geknipt & opgemaakt

Eva (9) en Boris (5) Buning uit Zuidhorn winnen Kidswedstrijd

In December was het twintig jaar geleden dat José Beereboom besloot een kapsalon te beginnen in Zuidhorn.
Om dat feestelijk te vieren wilde José gedurende die maand haar klanten bedanken voor hun trouwe bezoek en had leuke acties bedacht.

Zo was er een Kidswedstrijd: José heeft speciaal voor deze actie een mooie kleurplaat laten maken die de kinderen meekregen bij hun bezoek aan de Salon.

Eva en Boris deden mee aan deze actie en wonnen met hun mooie kunstwerken de “Hoofd” prijs: een Partykapsel voor meisjes en een stoer kapsel voor jongens. Extra leuk was dat ze hun beste vriend of vriendin mee mochten nemen, ook zij kregen eenzelfde kapsel.
Woensdag 2 maart was het zover! Eva had vriendin Iris Bruinsma meegenomen en Boris zijn vriendje Marnik Visser.
Onder het genot van Ranja en spekjes en het toeziend oog van de ouders werden de kinderen door José, Bert en Eefke geknipt en de meiden mooi opgemaakt. De mannen kozen voor spikes met felle kleuren.

In de Molenstraat voorziet José samen met kapper Bert Kooi, al vanaf 1992 in dienst, en Eefke Schreiber hun klanten van een mooi en modieus kapsel.
Door het regelmatig volgen van cursussen en bezoeken van seminars zijn steeds de trends gevolgd en toegepast in de salon. Het vak is wat dat betreft enorm veranderd zegt José.
José; ”Ik moet wel de bladen goed bijhouden want als bijvoorbeeld Leontine Borsato of Carolien Tensen een nieuw kapsel heeft wordt daarom gevraagd in de Salon”.
“Met visagie, een ander kapsel of kleur kun je het beste in iemand naar voren halen” zegt José. En ik laat hiermee zien dat we meer doen dan uitsluitend een modieus kapsel verzorgen.

Ook is er sinds vorig jaar een eigen Beautysalon in gebruik.
De kapsalon, waar nu ook al veel bruidskapsels en make-up worden gedaan, kan nu een volledig pakket aanbieden”
“Nu kunnen we ook verschillende schoonheidsbehandelingen aanbieden”. zegt José. Beautybehandelingen vinden plaats in een aparte ruimte, achterin de zaak van José.


Molenstraat 27 Zuidhorn
Telefoon 0594-506074
www.salonjose.nl

3-3-2011 WIZ



Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Zunobri ontvangt nationale team van armenie

Korfbalvereniging Zunobri ontvangt nationale team van Armenië

29 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Leuke en aantrekkelijke wedstrijd tussen de beide ploegen
Lees verder →
Atelier schuilplaats

Atelier Schuilplaats in Noordhorn timmert aan de weg

29 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Loop gerust binnen op woensdag 11 november, tijdens Sint-Maarten
Lees verder →
Mollematocht 2023 (1)

Symposium - De weg naar de top: college tour met Bauke Mollema

29 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Welke keuzes bepalen je sportloopbaan? Wat vraagt het om jezelf te blijven ontwikkelen en je sportieve ambities waar te maken?
Lees verder →
Noodsteunpunt den horn

Praktijktest noodsteunpunt langdurige stroomuitval in Den Horn

29 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Veiligheidsregio Groningen en de gemeenten Eemsdelta en Westerkwartier voeren een pilot uit voor het opzetten van noodsteunpunten bij langdurige stroomuitval.
Lees verder →
Riool toilet

Rioolproblemen herkennen voordat het te laat is

29 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Wie in Zuidhorn woont, denkt bij huisonderhoud misschien aan het dak, de kozijnen of de cv-ketel.
Lees verder →
Fietslamp

Verkeerswijzer Groningen roept fietsers op: zet je licht AAN!

28 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Nu de dagen korter worden en het weer eerder donker is, vraagt Verkeerswijzer Groningen extra aandacht voor goede fietsverlichting.
Lees verder →