Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Einde dreigt voor zwemclub in Zuidhorn

16 mei 2011    Zuidhorn-nieuws
Zuidhorn - Het voortbestaan van zwemvereniging De Aquaflippers in Zuidhorn hangt aan een zijden draad. Voor eind deze maand is een buitengewone ledenvergadering uitgeschreven. Doel van de bijeenkomst, is om de vereniging

Zuidhorn -
Het voortbestaan van zwemvereniging De Aquaflippers in Zuidhorn hangt aan een zijden draad. Voor eind deze maand is een buitengewone ledenvergadering uitgeschreven. Doel van de bijeenkomst, is om de vereniging op te heffen.

Door een uittocht van het aantal leden als gevolg van de tijdelijke sluiting van het overdekte bad De Waterborgh is Aquaflippers niet in staat de huur op te brengen die de huidige exploitant Optisport Exploitaties BV vraagt. Volgens het bestuur gaapt er een 'gat' van 25 procent tussen de prijs die Optisport vraag en de huurprijs die de zwemclub op kan brengen. Volgens de website van de vereniging komt het bestuur van De Aquaflippers er met Optisport niet uit en is de gemeente Zuidhorn niet bereid om te bemiddelen. Om die reden is ontbinding van de vereniging volgens het bestuur onontkoombaar.

Aan de leden wordt voorgesteld om het huidige seizoen inclusief trainingen in het zwembad in Leek af te maken en ook deel te nemen aan de wedstrijden. Daarna begint de club aan een slapend bestaan. "Rond 31 december is de club definitief opgeheven." Het bestuur blijft zich inzetten voor een toekomstige zwemvoorziening in Zuidhorn die begin 2013 tot stand moet komen als De Waterborgh definitief dichtgaat.
16-05-2011 dvhn

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Klimaatadaptief-centrum (1)

Kruisingen centrum Zuidhorn op de schop

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Onlangs is gestart met de werkzaamheden aan de Overtuinen in het kader van het project Vergoenen centrum Zuidhorn.
Lees verder →
Nederveen

Met moeite een sluitende begroting van Wethouder Nederveen

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
"had het graag anders gezien voor mijn laatste begroting"
Lees verder →
Veiligheidsmarkt (1)

Veiligheidsmarkt in Zuidhorn: informatie met een stukje banketstaaf

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
"Je buurt een beetje in de gaten houden"
Lees verder →
Job de bruin

Samen zingen met Job de Bruijn in de Dorpskerk Zuidhorn

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Job de Bruin is een oud predikant van de Dorpskerk en geniet landelijke bekendheid vanwege zijn muzikale activiteiten.
Lees verder →
Melkveehouderij hulshoff bedrijfsbezoek

Wenakker Westerkwartier bezoekt melkveehouderij Hulshoff in Marum

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hulshoff is niet alleen actief melkveehouder, maar ook lid van de werkgroep Wenakker en bestuurlijk actief
Lees verder →
Leden van de rekenkamer chris van der schors avelien haan en jan-willem van de kolk

Gemeenteraad Westerkwartier benoemt nieuw lid en herbenoemt twee leden van de Rekenkamer

16 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
De Rekenkamer onderzoekt of het gemeentebestuur het geld goed uitgeeft en of het beleid werkt zoals bedoeld.
Lees verder →