Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Ei Ei Westerkwartier: Prijsuitreiking LoterEI

12 juli 2011    Zuidhorn-nieuws
WESTERKWARTIER - Donderdagmiddag 7 juli organiseerde de ondernemersvereniging Toerisme Westerkwartier de prijsuitreiking van de prijzen van de LoterEI, gehouden tijdens Ei Ei Westerkwartier op 25 april jl. Vanaf 16.00 uur werden de

WESTERKWARTIER - Donderdagmiddag 7 juli organiseerde de ondernemersvereniging Toerisme Westerkwartier de prijsuitreiking van de prijzen van de LoterEI, gehouden tijdens Ei Ei Westerkwartier op 25 april jl. Vanaf 16.00 uur werden de prijswinnaars verwacht in Best Western Hotel Aduard. Voorzitter Harry Fellinger overhandigde alle prijswinnaars hun prijzen tijdens een kopje koffie met gebak.

Tijdens Ei Ei Westerkwartier zijn 1150 LoterEIkaarten ingevuld en daar zijn 7 winnaars uit getrokken. De volgende prijswinnaars namen blij hun prijzen in ontvangst: Romantisch honeymoon arrangement voor 2 personen, aangeboden door Best Western HR Aduard ging naar de familie De Boer; voor 2 personen een solextour door het gebied met aansluitend een diner, aangeboden door de Postwagen te Tolbert ging naar de heer Oosterhuis; streekmenu voor 2 personen, aangeboden door De Kruisweg te Marum was voor de heer Hoek (niet aanwezig, prijs wordt nagestuurd); proeflessen paard/pony rijden, aangeboden door HJC Manege Tolbert werd overhandigd aan Marlijn Boersma; weekend Waterchalet voor 4 personen bij Camping de Watermolen, aangeboden door Camping de Watermolen te Opende was gewonnen door Daphne Hardeman (helemaal uit Lunteren!); proeflessen zeilen voor kinderen, aangeboden door Cnossen Leekstermeer werd overhandigd aan de zesjarige Anna Steenge en de schildercursus voor kinderen, aangeboden door Warempel Art&Design Grootegast werd gewonnen door de 7-jarige Kevin Warmelink. De kinderen kregen er ook nog een heerlijk chocoladepakket bij en voor de volwassen prijswinnaars was er een zonnig boeket. Allemaal blije mensen die alweer uitkijken naar de volgende editie van Ei Ei Westerkwartier op 9 april 2012.

Fotobijschrift:
Alle prijswinnaars: vlnr Kevin Warmelink, Anna Steenge, Daphne Hardeman, de heer en mevrouw De Boer, de heer Oosterhuis en Marlijn Boersma.

12-07-2011 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Werkzaamheden kruisinga juliana

Kruisingen centrum Zuidhorn op de schop

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Onlangs is gestart met de werkzaamheden aan de Overtuinen in het kader van het project Vergoenen centrum Zuidhorn.
Lees verder →
Nederveen

Met moeite een sluitende begroting van Wethouder Nederveen

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
"had het graag anders gezien voor mijn laatste begroting"
Lees verder →
Veiligheidsmarkt (1)

Veiligheidsmarkt in Zuidhorn: informatie met een stukje banketstaaf

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
"Je buurt een beetje in de gaten houden"
Lees verder →
Job de bruin

Samen zingen met Job de Bruijn in de Dorpskerk Zuidhorn

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Job de Bruin is een oud predikant van de Dorpskerk en geniet landelijke bekendheid vanwege zijn muzikale activiteiten.
Lees verder →
Melkveehouderij hulshoff bedrijfsbezoek

Wenakker Westerkwartier bezoekt melkveehouderij Hulshoff in Marum

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hulshoff is niet alleen actief melkveehouder, maar ook lid van de werkgroep Wenakker en bestuurlijk actief
Lees verder →
Leden van de rekenkamer chris van der schors avelien haan en jan-willem van de kolk

Gemeenteraad Westerkwartier benoemt nieuw lid en herbenoemt twee leden van de Rekenkamer

16 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
De Rekenkamer onderzoekt of het gemeentebestuur het geld goed uitgeeft en of het beleid werkt zoals bedoeld.
Lees verder →