Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Eet een soepje met Mekoar

12 december 2024    Zuidhorn-nieuws
Sociaal Werk De Schans lanceert samen met de Gemeente Westerkwartier en Wold & Waard een speciale kerstactie om de inwoners van de gemeente Westerkwartier een mooie kerst te bezorgen.
Soep

Vanaf volgende week zullen blikken soep worden uitgedeeld aan inwoners van de gemeente, met als doel mensen te stimuleren om gezellig samen te komen en samen soep te eten tijdens de feestdagen. Druk eens op de deurbel bij de overburen en nodig die buurvrouw van verderop eens uit en geniet samen van de gezelligheid en een kopje soep. De slogan van de actie is dan ook: "Denk om Mekoar!".

"Met deze actie willen we mensen in de gemeente Westerkwartier aanmoedigen om niet alleen voor zichzelf, maar ook voor anderen te zorgen. Kerst is de perfecte gelegenheid om de handen ineen te slaan en eenzaamheid te doorbreken", aldus Robbert Wal, buurtwerker van Sociaal Werk De Schans.

Op 19 december 2024 zal de soepkar door de gemeente rijden en blikken soep langs de dorpen brengen. Met als uitnodiging naar de mensen om een blik soep te komen halen als ze de soepkar voorbij zien rijden. Met deze actie hoopt Sociaal Werk De Schans een warm gebaar te maken voor eenzame mensen, en hen een extra glimlach te bezorgen in deze bijzondere tijd van het jaar.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Schrijven

Schriefwedstried Nij Begun

29 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Deze zomer kun je in het Westerkwartier weer meedoen aan een schrijfwedstrijd van de Stichting Mien Westerkwartier.
Lees verder →
Gasvrije woningen

Westerkwartier deelt mee in € 7,6 miljoen voor kleine woningbouwprojecten

29 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Zeven Groninger gemeenten hebben hun krachten gebundeld en met succes een gezamenlijke aanvraag gedaan in het kader van de Woningbouwimpuls.
Lees verder →
Kenniscafe

Uitnodiging voor het Kenniscafé: Bereikbaarheid vanuit Bewonersperspectief

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
2 juni in Zuidhorn; kenniscafé over bereikbaarheid en leefbaarheid in de regio
Lees verder →
Wereldvluchtelingendag (3)

Wereldvluchtelingendag 2026 in Zuidhorn

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Er zijn nog steeds veel vluchtelingen, omdat er in steeds meer landen helaas oorlog is.
Lees verder →
Drafsport aduard (1)

Aduard koerst af op derde editie Draverijen

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Een unieke mogelijkheid voor iedereen om gratis naar de paarden te kijken
Lees verder →
Auto stuur

​Tweedehands leaseauto’s: een slim alternatief voor een kleiner budget

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Een nieuwe auto rijden voor een vaste prijs per maand, zonder gedoe over onderhoud of verzekering – private lease klinkt aantrekkelijk.
Lees verder →