Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Eerste dag Avondvierdaagse minimaal 8333 Stappen

29 mei 2017    Zuidhorn-nieuws - fotos
45e editie van prachtig wandelevenement
Avondvierdaagse-2017-dag-1 (39)

De eerste dag van de avondvierdaagse verzamelden de lopers zich bij het Zonnehuis en ontvingen van de organisatie een stappenteller. Deze gadget werd door veel kinderen enthousiast ontvangen.

De groepen vertrokken goed gemutst en voorzien van citroen met pepermunt, water en onder de deskundige leiding van ouders. Na vijf kilometer stonden er minimaal 8333 stappen op de teller.

Woensdag is er een speciale route voor de bewoners van het Zonnehuis.
De laatste avond – donderdag 1 juni – zal afgesloten worden met een feestelijke intocht in het centrum, op het plein bij de Albert Heijn aan de Overtuinen.

 

 

De routes en actuele mededelingen rond de Avondvierdaagse zijn ook te vinden op www.avondvierdaagse-zuidhorn.nl. De Avondvierdaagse is ook te vinden op Facebook en Twitter @A4D_ZH.

De organisatie is elk jaar een klus, die mogelijk is dankzij de inzet van vele vrijwilligers en dankzij de bijdragen van de gemeente en het bedrijfsleven uit Zuidhorn. Hummel Tuintotaal, Stichting Ondernemersfonds Kom Zuidhorn en de gemeente Zuidhorn zijn hoofdsponsoren van dit evenement.


 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Winnaars 2026 cultuur- sportprijs

Hengelclub Noordhorn tweede bij Sportprijs Westerkwartier

24 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
prachtige bekroning voor club en vrijwilligers
Lees verder →
Hanckemaborg (3)

Provincie verhoogt subsidie voor onderhoud monumenten

24 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Eigenaren van rijksmonumenten in Groningen kunnen in 2026 rekenen op extra steun voor restauratie en groot onderhoud.
Lees verder →
Winnaars 2026 cultuurprijs

Aafke Hoek, G-stars bowling en Stichting De Hulpkring Leek winnaars Cultuur-, Sport- en Leefbaarheid

24 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
De winnaars van de eerste plek ontvingen 500 euro, de nummers twee ontvingen 300 euro en de nummers drie kregen 200 euro.
Lees verder →
Betten scheiddoos

Wethouder Jeroen Betten overhandigt Scheiddoos aan basisschool De Molenberg

23 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
De Scheiddoos van Villa Pinedo helpt kinderen om te gaan met de scheiding van hun ouders.
Lees verder →
Nad daad architecten

Vondsten uit ons verleden krijgen nieuw toekomstbestendig thuis

23 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Het Noordelijk Archeologisch Depot (NAD) in Nuis wordt verbouwd.
Lees verder →
Moeder-kind

Landelijke Week van de Pleegzorg

23 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Tijdens deze week is er aandacht voor kinderen die nog wachten op een tweede thuis
Lees verder →