Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Een afwisselende avond vol vermaak bij “D.I.N.D.U.A.-Oldekerk”

4 februari 2019    Zuidhorn-nieuws
Boom Boom Boys, 2Xtreme Kids en het showkorps
Dindua-kids

Afgelopen zaterdag was de jaarlijkse uitvoering van Showkorps “D.I.N.D.U.A.-Oldekerk”. De vele bezoekers kregen in ‘Sportcentrum Eekeburen’ waarvoor ze kwamen: een afwisselende avond vol vermaak.

De avond werd spetterend geopend met een muzikale act van de Boom Boom Boys. Daarna was het de beurt aan de 2Xtreme Kids. De jongste winterguardgroep van de vereniging. Net als de andere drie winterguardgroepen lieten zij tijdens de uitvoering hun allernieuwste show zien. De show waarmee ze dit seizoen op jacht gaan naar nieuwe successen.

Vanzelfsprekend trad het showkorps ook op. Zij lieten nieuwe en vernieuwde muziek horen. Deze muziek viel goed in de smaak bij het publiek. Datzelfde publiek genoot ook van de nieuwe show van WooDi Percussion Ensemble. De succesvolle samenwerking tussen de jeugdmuzikanten van Showkorps “D.I.N.D.U.A.-Oldekerk” en Woudklank Grootegast.

Jubileum 
Voorzitter René Smit mocht halverwege de avond twee leden letterlijk en figuurlijk in de schijnwerpers zetten. René Haitsma werd gehuldigd voor 25 jaar muzikant/lid en Yvette van der Molen werd gehuldigd voor 10 jaar guard/lid. De vereniging zelf heeft ook een naderend jubileum. Dit najaar is het 60 jaar geleden dat Showkorps “D.I.N.D.U.A.-Oldekerk” werd opgericht.

Op de foto v.l.n.r.: René Haitsma (25 jaar muzikant), voorzitter René Smit & Yvette van der Molen (10 jaar guard). (Foto: J.H. van der Molen Fotografie)

  • Dindua jubileum
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Zunobri veld 2026

Zunobri wint de tweede helft

18 mei 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Zunobri nam het op tegen de koploper uit Beilen.
Lees verder →
Isolatieaanpak nij begun

Inloopspreekuren en Bewonersavonden Nij Begun goed bezocht

16 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Informatie over de isolatiesubsidies door medewerkers van de gemeente
Lees verder →
Hans haze vz

Tussen de Gasten: Geen autobandwoningen maar ook géén kinderdagverblijven

16 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Recht op eeuwig vrij uitzicht bestaat niet
Lees verder →
Winnaar taart stichting sparrow

Hanneke uit Zuidhorn wint taartactie van stichting Sparrow

16 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
In de maand april organiseerde de stichting een campagne voor haar verjaardagsfonds
Lees verder →
Trein 2026

Met emissievrije trein van Zuidhorn naar Stad ( en Ljouwert )

13 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Onderzoek gestart naar emissievrije treinen op Noordelijke spoorlijnen
Lees verder →
130617 fietsend naar groningen-12

Doortrappen 2026 in het Westerkwartier

13 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
In juni staat veilig fietsen centraal in het Westerkwartier.
Lees verder →