Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Duurzaam wonen in het Westerkwartier!

20 september 2019    Zuidhorn-nieuws
Westerkwartierders, D66 en Sterk Westerkwartier willen aan de slag
Zonnepanelen1

Interactieve avond  3 oktober Praktische Energiebesparing in het Westerkwartier

De kranten staan bol van het klimaatakkoord. De duurzaamheidambities van overheden en bedrijven om bijvoorbeeld de CO2-uitstoot terug te dringen zijn duidelijk. Ook veel Westerkwartierders willen aan de slag met de verduurzaming. Voor de planeet, en voor de eigen portemonnee.

De kennisrotonde van D66 Westerkwartier organiseert daarom samen met Sterk Westerkwartier, op donderdag 3 oktober, een interactieve avond gericht op praktische energiebesparing.

De Woonweter en praktische mogelijkheden
Medeorganisator Koos Winter legt de bedoeling uit: ‘We denken dat het mooi is dat zowel huurders áls eigenaren van koopwoningen zien welke praktische mogelijkheden er zijn voor de verduurzaming van hun huis. We zijn dan ook blij dat zowel woningcorporatie Wold en Waard als de gemeente zelf aanwezig zullen zijn om hun verhaal te vertellen. Daarnaast hebben we een aantal onafhankelijke deskundigen kunnen vinden die in workshops hun verhaal vertellen en vragen kunnen beantwoorden over isolatiemogelijkheden, subsidies, zonnepanelen en warmtepompen.’

Voor verdere vragen en verwijzingen naar aanleiding van de avond is er een coach van de Woonweter aanwezig.

Op donderdag 3 oktober staat vanaf 19.30 uur  de koffie klaar in het Cultureel Centrum aan de Jellemaweg 3 in Zuidhorn. De bijeenkomst start om 20.00 uur.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ieder kind een boom-grootegast nederveen-jelmer 20-03-2026 fotoevertbuiten

Eerste fruitboom uitgereikt voor project ‘Ieder kind een boom’

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Basisschoolkinderen en schoolmedewerkers konden de afgelopen weken een gratis fruitboom aanvragen. In totaal hebben 3.240 liefhebbers een boom aangevraagd, een mooi resultaat.
Lees verder →
Ard van der tuuk burgemeester

Voorlopige uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
gemeente Westerkwartier houdt vrijdag duidingsdebat in gemeentehuis
Lees verder →
Sterkwkwoning

Bloeiende partij Sterk Westerkwartier bedankt al haar kiezers!

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
verdubbeld van 3 zetels naar 6 zetels!
Lees verder →
Richard lamberst

Nieuwe kavels in de verkoop op bedrijvenpark Leeksterveld in Leek

20 maart 2026    Regio-nieuws
De afgelopen jaren hebben zich al veel bedrijven gemeld bij de gemeente.
Lees verder →
 

Meer dan 2.500 leerlingen doen mee aan 15e zwerfafvalactie van NDCE Westerkwartier

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
”Het is mooi om te zien hoe leerlingen zich hiervoor inzetten en samen zorgen voor een schonere en leefbaardere schoolomgeving en buurt.”
Lees verder →
Iphone

Zo kies je een slim én goedkoop mobiel abonnement

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Je mobiele telefoon is tegenwoordig bijna een verlengstuk van jezelf.
Lees verder →