Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Dubbel feest in Wereldwinkel Zuidhorn

28 september 2015    Zuidhorn-nieuws
De Wereldwinkel doet mee aan het Kom in Zuidhorn feest èn viert het feit dat precies een jaar geleden de nieuwe winkel aan de Hoofdstraat werd geopend.
Logo wereldwinkel

Zaterdag 3 oktober is het dubbel feest in Wereldwinkel Zuidhorn. De Wereldwinkel doet mee aan het Kom in Zuidhorn feest èn viert het feit dat precies een jaar geleden de nieuwe winkel aan de Hoofdstraat werd geopend. En dat mag natuurlijk niet ongemerkt voorbij gaan. Zowel de kraam als de winkel zijn voor de gelegenheid extra feestelijk aangekleed. De kraam op de buitengewone Braderie is gevuld met vrolijk gekleurd Mexicaans aardewerk. In de winkel hangen vele leuke raamhangers en mobiles, in allerlei kleuren, soorten en maten.

Bestuur en medewerkers kijken met veel voldoening terug op het afgelopen jaar. Het is een plezier om in de fraaie nieuwe winkel te werken, en er zijn nog volop plannen voor de toekomst. Het assortiment wordt nog steeds uitgebreid. In de Wereldwinkel kan men terecht voor bijzondere cadeaus, voor lekkere food-producten, maar bijvoorbeeld ook voor een origineel kerstpakket. Sinds kort zijn ook de Fair Trade Original producten weer verkrijgbaar in de Wereldwinkel. Door fairtrade producten te kopen, kunnen producenten in ontwikkelingslanden beter investeren in hun eigen toekomst. Fairtrade betekent ook een eerlijke prijs voor een eerlijk product, waardoor de makers de ruimte krijgen om zich op eigen kracht verder te ontwikkelen.

In de Fairtrade week, van 24 oktober tot en met 1 november, wordt het belang van eerlijke handel door veel supermarkten, Wereldwinkels, bedrijven en gemeenten onder de aandacht gebracht. In heel Nederland vinden er tal van acties en evenementen plaats en er wordt een huis-aan-huis-folder met leuke fairtrade aanbiedingen verspreid.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Klimaatadaptief-centrum (1)

Dit zijn de mannen die het gaan doen

15 september 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Wethouder mag ook even op de kraan
Lees verder →
Kom-evenement 2025 (2)

Zakenkring tevreden over Kom in Zuidhorn evenement

15 september 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Vooral sportief en voor kids
Lees verder →
Bewoners zonnehuis somatiek (3)

Bewoners Zonnehuis op vakantie

15 september 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Personeel organiseert dit vanuit betrokkenheid voor hún bewoners van afdeling Somatiek 1
Lees verder →
Atelier schuilplaats

Creatieve broedplaats opent in Noordhorn: Atelier Schuilplaats

15 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Met creatieve open dag op zaterdag 27 september
Lees verder →
Startdag 2025 ttv talero rodenburghal

Startdag tafeltennisjeugd Noord-Nederland in Rodenburghal succes!

15 september 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Dinsdagavond kan beginnende jeugd komen trainen om 18.30 uur.
Lees verder →