Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

`Drugshandelaarster´ op industrieterrein in Grijpskerk

13 november 2013    Zuidhorn-nieuws
Deze keer een legaal bedrijf
Pillen

Het bedrijf Pharma Dynamic van Minke Oosterhof is sinds kort gevestigd op het industrieterrein van Grijpskerk. Zij heeft daar een loods met gecontroleerd klimaat, noodzakelijk voor geneesmiddelen en bv voedingssupplementen betrokken.
Minke Oosterhof beweegt zich al enige tijd in de parallelhandel en is nu voor zichzelf begonnen. Zij koopt diverse artikelen in Europa in en verkoopt ze aan de groothandel in Nederland. Het gaat om geneesmiddelen, wondverband, teststrips en voedingssupplementen. Eerder was er al een illegale drugshandelaar aanwezig op het terrein, gelukkig is Minke Oosterhof volledig legaal met `Drugs`bezig.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ja

Theatervoorstelling over dementie in Grootegast nodigt uit tot verbinden

27 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Naast zorgprofessionals zijn ook mantelzorgers, familieleden, omwonenden en andere geïnteresseerden welkom
Lees verder →
Uitnodigingopening

Laatste hand aan vergroenen centrum Zuidhorn

27 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Uitnodiging: Dinsdag 3 maart Onthulling om 16.00 uur Plein Overtuinen in Zuidhorn
Lees verder →
Koopjesmarkt-hoofdstraat (8)

Reclamebelasting-centrumfonds nu op basis WOZ-waarde ipv vast bedrag

27 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Voor de meeste ondernemers blijft het bedrag ongeveer gelijk
Lees verder →
Sedumdak

Nieuwe subsidieregeling voor een groenere tuin

27 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
De gemeente heeft een nieuwe subsidieregeling voor een groenere en klimaatbestendige tuin.
Lees verder →
Jeans shirts mode

Dag winter, hallo lichte jeans! 5 frisse lente-outfits voor hem en haar

27 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
De zon laat zich eindelijk weer zien! Na die lange, grijze wintermaanden is het heerlijk om de dikke jassen en donkere kleuren weer in de kast te leggen.
Lees verder →
Hack-pixabay

Bijeenkomst 12 maart over cybersecurity: Hoe digitaal fit is jouw onderneming?

26 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Oplichting via telefoon, e-mail en WhatsApp is de afgelopen jaren verdubbeld. Toch staat digitale veiligheid bij 7 op de 10 ondernemers onderaan de prioriteitenlijst. Herkenbaar?
Lees verder →