Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Drone beelden werkzaamheden tijdens stremming Friesestraatweg

4 november 2017    Zuidhorn-nieuws - fotos
Kijkje van boven
Drone-fsw

Tijdens de stremming van de N355 vorige week, zijn er drone-beelden gemaakt van de werkzaamheden. Door het bekijken van dit filmpje krijgt u een impressie van wat er allemaal is gedaan.

 

 

Aansluiting Friesestraatweg-N355
De voormalige aansluiting op de N355 ter hoogte van nummer 299 is komen te vervallen door de tijdelijke situatie. De aansluiting komt hier niet terug vanwege het hoogteverschil.


Fietspad langs Zijlvesterweg
Het fietspad langs het zuidelijk deel van de Zijlversterweg dat uitkomt op de kruising bij Slaperstil, wordt binnenkort een klein stukje verplaatst naar het oosten. Dit verplaatste gedeelte moet aansluiten op de nieuwe verkeerslichten.

Landhoofden
Aan beide zijden van het Aduarderdiep wordt de wapening voor de pijlers aangebracht. Ook wordt aan de oostzijde zand aangebracht achter het landhoofd. Verder is aan de westzijde de bekisting voor het landhoofd geplaatst. Hierin wordt binnenkort beton gestort. 


Aduard
Verkeerslichten E.H. Woltersweg
Langs de tijdelijke weg bij de E.H. Woltersweg zijn afgelopen week verkeerslichten geplaatst. Door de hevige regenval en het extra verkeer dat vorige week over deze weg reed, is deze weg beschadigd. Daarom is uit voorzorg de rijbaan naar één rijstrook versmald. De verkeerslichten blijven in gebruik totdat het nieuwe traject van de E.H. Woltersweg klaar is.
 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Vandalisme vvzuidhorn (1)

Stoere jongens vernielen voor duizenden euro’s bij VVZuidhorn

18 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Misschien om indruk te maken op de meisjes?
Lees verder →
Zonnepanelen1

Vergunning voor zonnepark Noordhorn

18 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
zonnepark met batterijopslag De plannen voor een nieuw zonnepark met batterijopslag nabij Noordhorn en Zuidhorn kunnen doorgaan.
Lees verder →
Nichewoningen de oostergast

Woningen met unieke kenmerken en faciliteiten fase 2da-noord van De Oostergast

18 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Extenzo en AAS winnen prijsvraag nichewoningen De Oostergast Zuidhorn
Lees verder →
Politieauto

Auto en fietser betrokken bij ongeval

16 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
vervoer naar het ziekenhuis niet nodig
Lees verder →
Agro niehove voederhaag

Zomertour langs Groningse boeren brengt bomenlandbouw in beeld

16 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Volop belangstelling voor agroforestry tijdens vijf bijeenkomsten
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Aangepaste openingstijden, subsidieregelingen & korting op regenton

15 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 8 juli 2025
Lees verder →