Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Dorpsvenne in Impasse

8 juni 2012    Zuidhorn-nieuws
Een geschil tussen Schuiling en aannemer Rottinghuis dient eerst opgelost te worden.
Komplan

Schuiling Wonen & Slapen heeft nog geen overeenstemming bereikt met de aannemer Rottinghuis want er is nog geen akkoord aangaande bestek en tekeningen. Schuiling Wonen & Slapen is wel hoopvol gestemd dat er op korte termijn samen met gemeente en aannemer Rottinghuis overeenstemming wordt bereikt.

Oorspronkelijk wilde Schuiling de nieuw te bouwen ruimte aan zijn eigen winkelpand koppelen en te huur aanbieden als een grote ruimte. Omdat er nu een parkeerkelder komt ipv een parkeerdek is er een hoogteverschil ontstaan van 1.30 meter waardoor dat niet meer mogelijk is.

Ook rekent Rottinghuis een aanzienlijk bedrag voor de aanpassingen van het pand bij Schuiling.
Schuiling beroept zich op een eerder door de gemeente verzonden brief waarin staat dat de aannemer de kosten op zich neemt. In de ogen van Rottinghuis vervalt deze afspraak door de wijziging in het bouwplan.

Een kort geding daarover is door Schuiling ingetrokken maar er is wel een bezwaar tegen de Omgevingsvergunning gemaakt. De bouwplannen vallen echter binnen het bestemmingplan waardoor bezwaar maken niet meer mogelijk is.

Dit is een zaak tussen twee partijen waarin de gemeente geen rol heeft alleen jammer genoeg maakt Rottinghuis aanspraak op een vergoeding voor elke maand dat de bouw vertraagd wordt/stil ligt.
De heer Veldkamp van Rottinghuis wil inhoudelijk niet reageren maar geeft aan graag te willen bouwen.

De reactie van Wethouder Oomkes is dat " problemen er zijn om opgelost te worden". Ook de gemeente is hoopvol dat een en ander snel wordt opgelost.

 

  • Nieuwsdorpsvenne
  • Nieuwsdorpsvenneplattegrond
  • Nieuwsdorpsvennezuidhornafb120110608
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Wereldvluchtelingendag tafels van hoop

Wereldvluchtelingendag in Zuidhorn

15 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
​Tafels van Hoop Zuidhorn besteedt samen met Pand 10A (de Buurthuiskamer) aandacht aan Wereldvluchtelingendag 2025
Lees verder →
Gouden leeuw (10)

“Super” Weekend Westerkwartier: ga op pad!

13 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
14 juni heel veel activiteiten in de regio
Lees verder →
Buitenspeeldag zuidhorn 2025 (1)

Buitenspeeldag Zuidhorn; paar foodtrucks erbij en je hebt een festival

12 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Was mooi weer
Lees verder →
Nederveen

Gemeente Westerkwartier heeft financiën op orde voor 2026, zorgen over toekomst blijven

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In 2026 geen bezuinigingsmaatregelingen en de onroerendezaakbelasting (OZB) wordt niet (extra) verhoogd
Lees verder →
Wethouder hans haze en ton schroor archeologische vondsten onthuld bij borghlocatie

Informatiebord archeologische vondsten onthuld bij Borghlocatie in Zuidhorn

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Sluiting school in 2014 naar infobord in 2025
Lees verder →
Roze50plus

Ontmoeting en empowerment van LHBTQ Senioren in het Westerkwartier

10 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Zuidhorn loopt voorop met huiskamer ROZE 50+
Lees verder →