Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Dorpsvenne in Impasse

8 juni 2012    Zuidhorn-nieuws
Een geschil tussen Schuiling en aannemer Rottinghuis dient eerst opgelost te worden.
Komplan

Schuiling Wonen & Slapen heeft nog geen overeenstemming bereikt met de aannemer Rottinghuis want er is nog geen akkoord aangaande bestek en tekeningen. Schuiling Wonen & Slapen is wel hoopvol gestemd dat er op korte termijn samen met gemeente en aannemer Rottinghuis overeenstemming wordt bereikt.

Oorspronkelijk wilde Schuiling de nieuw te bouwen ruimte aan zijn eigen winkelpand koppelen en te huur aanbieden als een grote ruimte. Omdat er nu een parkeerkelder komt ipv een parkeerdek is er een hoogteverschil ontstaan van 1.30 meter waardoor dat niet meer mogelijk is.

Ook rekent Rottinghuis een aanzienlijk bedrag voor de aanpassingen van het pand bij Schuiling.
Schuiling beroept zich op een eerder door de gemeente verzonden brief waarin staat dat de aannemer de kosten op zich neemt. In de ogen van Rottinghuis vervalt deze afspraak door de wijziging in het bouwplan.

Een kort geding daarover is door Schuiling ingetrokken maar er is wel een bezwaar tegen de Omgevingsvergunning gemaakt. De bouwplannen vallen echter binnen het bestemmingplan waardoor bezwaar maken niet meer mogelijk is.

Dit is een zaak tussen twee partijen waarin de gemeente geen rol heeft alleen jammer genoeg maakt Rottinghuis aanspraak op een vergoeding voor elke maand dat de bouw vertraagd wordt/stil ligt.
De heer Veldkamp van Rottinghuis wil inhoudelijk niet reageren maar geeft aan graag te willen bouwen.

De reactie van Wethouder Oomkes is dat " problemen er zijn om opgelost te worden". Ook de gemeente is hoopvol dat een en ander snel wordt opgelost.

 

  • Nieuwsdorpsvenne
  • Nieuwsdorpsvenneplattegrond
  • Nieuwsdorpsvennezuidhornafb120110608
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ondertekening dorps-isolatieaanpak (3)

Dorpsinitiatieven nóg beter op gang helpen

03 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Ondertekening samenwerking dorps-isolatieaanpak Westerkwartier
Lees verder →
Klaverjasclub zuidhorn (3)

Kaarten op tafel of ballen in het grind?

03 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Elke woensdag raak!
Lees verder →
Emma en juf brenda

Prijzen Kinderkunst uitgereikt

03 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Onderdeel van de Kunst in de Etalageroute Zuidhorn
Lees verder →
Team 1 talero jeugd met links mathijs vening

Mathijs Vening piekt in topweek ttv Talero

03 november 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Met twee overwinningen op rij lijkt het landelijk spelende jeugdteam zich zonder al te veel problemen te handhaven
Lees verder →
Stuck herrie

De Peter, Pieternel en (Meindert) Kesanova show met STUCK HERRY

03 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Op vrijdag 21 november presenteert In ‘t Holt 1654 de 18e aflevering van de Peter, Pieternel en Meindert show.
Lees verder →
Afkicken roken

Veilig en effectief afkicken: wat je moet weten

03 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Ontdek wat veilig en effectief afkicken inhoudt. Leer hoe een afkicktraject werkt, wanneer professionele hulp noodzakelijk is, en waar je informatie en steun vindt.
Lees verder →