Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Dorpsvenne in Impasse

8 juni 2012    Zuidhorn-nieuws
Een geschil tussen Schuiling en aannemer Rottinghuis dient eerst opgelost te worden.
Komplan

Schuiling Wonen & Slapen heeft nog geen overeenstemming bereikt met de aannemer Rottinghuis want er is nog geen akkoord aangaande bestek en tekeningen. Schuiling Wonen & Slapen is wel hoopvol gestemd dat er op korte termijn samen met gemeente en aannemer Rottinghuis overeenstemming wordt bereikt.

Oorspronkelijk wilde Schuiling de nieuw te bouwen ruimte aan zijn eigen winkelpand koppelen en te huur aanbieden als een grote ruimte. Omdat er nu een parkeerkelder komt ipv een parkeerdek is er een hoogteverschil ontstaan van 1.30 meter waardoor dat niet meer mogelijk is.

Ook rekent Rottinghuis een aanzienlijk bedrag voor de aanpassingen van het pand bij Schuiling.
Schuiling beroept zich op een eerder door de gemeente verzonden brief waarin staat dat de aannemer de kosten op zich neemt. In de ogen van Rottinghuis vervalt deze afspraak door de wijziging in het bouwplan.

Een kort geding daarover is door Schuiling ingetrokken maar er is wel een bezwaar tegen de Omgevingsvergunning gemaakt. De bouwplannen vallen echter binnen het bestemmingplan waardoor bezwaar maken niet meer mogelijk is.

Dit is een zaak tussen twee partijen waarin de gemeente geen rol heeft alleen jammer genoeg maakt Rottinghuis aanspraak op een vergoeding voor elke maand dat de bouw vertraagd wordt/stil ligt.
De heer Veldkamp van Rottinghuis wil inhoudelijk niet reageren maar geeft aan graag te willen bouwen.

De reactie van Wethouder Oomkes is dat " problemen er zijn om opgelost te worden". Ook de gemeente is hoopvol dat een en ander snel wordt opgelost.

 

  • Nieuwsdorpsvenne
  • Nieuwsdorpsvenneplattegrond
  • Nieuwsdorpsvennezuidhornafb120110608
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Voorjaarskermis zuidhorn (1)

Voorjaarskermis Zuidhorn; Suikerspinnen en Springen en zwaaien

12 april 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Genieten onder een mooi zonnetje
Lees verder →
Auto frans hage

Vrolijke opening expositie ‘Klassiekers in de kunst”

12 april 2026    Zuidhorn-nieuws
De expositie bestaat uit prachtige schilderijen van oldtimer auto’s gemaakt door Frans Hage en verrassende, speelse door Dick Koppers geconstrueerde voertuigen, gemaakt van oude naaimachines.
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

VZ, Pro, CU en VVD beste basis voor stabiel bestuur komende jaren in Westerkwartier

12 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sterk maakt plaats voor VVD Westerkwartier
Lees verder →
Zwaaien infocus

Expositie “Uitzwaaien” van InFocus bij Rudie Wiersma Fotografie

11 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Vanaf 11 april 2026 tot en met 5 juni 2025
Lees verder →
Theatervoorstelling over dementie

Theatervoorstelling over dementie in Grootegast groot succes

11 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
voorstelling gaf een inkijkje in de belevingswereld van mensen met dementie en laat je dat ook echt voelen
Lees verder →
Leekster

Leekstermeer Wandeltocht 2026

10 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
U kunt mee doen aan deze wandeltocht. De inschrijving is inmiddels geopend
Lees verder →