Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Dorpentocht en 4 mijl van Oldehove in september

18 augustus 2022    Zuidhorn-nieuws
Kinderloop voor 4 mijl en na afloop braderie en feesttent met dj's
Kerk den ham wandelen t meestringa

Op zaterdag 3 september kan er gewandeld worden bij de dorpentocht Middag-Humsterland. Er kan gekozen worden uit twee wandelafstanden, nl. ca. 10 of ca. 20 kilometer. Bij elke dorpentocht is de start- en finishlocatie op een andere locatie en deze keer fungeert het dorpshuis van Den Ham als start- en finishlocatie. Starten kan tussen 9.00 uur en 11.00 uur en deelnemers worden om uiterlijk 17.00 uur weer in Den Ham terug verwacht. Inschrijven kan van tevoren via de website of op de dag zelf.
De wandeling zal leiden langs diverse dorpen en andere markante plaatsen in het landschap. De route heeft prachtige vergezichten, mooie uitzichten en hopelijk schitterende wolkenpartijen. De route zal worden voorzien van pijlen. Deelname kost slechts € 5,- per persoon en is inclusief een kop koffie of thee. Honden zijn welkom, mits ze zijn aangelijnd.

Op zaterdag 10 september wordt er voor het eerst een 4 mijl van Oldehove georganiseerd! Dit is een hardloopwedstrijd over een afstand van 4 mijl, oftewel 6,4 kilometer. De 4 mijl van Oldehove valt onder het Loop-Circuit Noord Nederland en kan een mooie voorbereiding op de 4 mijl van Groningen zijn. De start is om 14.00 uur bij de Liudgerkerk, Kerkpad 2 in Oldehove. De deelnemers zullen hier ook weer finishen. Inschrijven kan vooraf via http://www.inschrijven.nl of op de dag zelf in het dorpshuis (Englumstraat 10). Voorafgaand, om 13.30 uur, wordt er een kinderloop voor de jongste kinderen georganiseerd.

De feestweekcommissie sluit op zaterdag 10 september de jaarlijkse feestweek af met een braderie en een feesttent met dj's. Daarnaast is het open monumentendag. Kortom: voor elk wat wils! 

Voor meer informatie over beide activiteiten, zie www.oranjerun.nl

  • Dorpentocht2022
  • 4mijl oldehove
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Robert liem

Robert’s Digiservice maakt herinneringen voor het leven

30 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Digitaliseren van dierbare opnames
Lees verder →
Opening ccz seizoen 2026 (1)

Genieten van muziek en messenwerpers bij seizoensopening CCZ

30 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
En Bingo op de koop toe!
Lees verder →
Zwembad

Zwemkasteel Nienoord bijna financieel kopje onder, gemeente springt bij

29 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Gemeente Westerkwartier verleent extra subsidie van 150.000 euro en onderzoekt of er wel een toekomst is voor het zwemkasteel
Lees verder →
Be schollema

Piloersmaborg gastheer openingsmoment Open Monumentendag 2026

28 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
wethouder Bé Schollema geeft startsein voor de verschillende activiteiten in het kader van Open Monumentendag.
Lees verder →
Denk vooruit

Bijeenkomsten over weerbaarheid in noodsituaties

27 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Hoe kunnen we elkaar in ons dorp helpen als zich een noodsituatie voordoet?
Lees verder →
Hockey (10)

Hockeyclub Westerkwartier doet wereldrecordpoging hooghouden

27 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Het huidige record staat op 168 mensen die tegelijk de bal hooghouden.
Lees verder →