Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Dodelijk ongeval op Friesestraatweg Aduard

13 december 2011    Zuidhorn-nieuws
Het ongeluk gebeurde rond half zeven, vlakbij Hotel Aduard.
Nieuws-2011-ongevaladuard

Bij een ernstig verkeersongeval is dinsdagmorgen een 38-jarige automobilist uit Aduard om het leven gekomen.

De Aduarder reed omstreeks 06.30 uur in zijn personenauto over de Friesestraatweg (N355) in de richting van Zuidhorn. In tegenovergestelde richting reed eenvrachtwagencombinatie. Doornog onbekende oorzaak begon de aanhangwagen van de combinatie te scharen. De personenauto kwam een botsing met de aanhanger.

Door de klap kwam de personenauto in een naastgelegen gedeelte van de weg tot stilstand. Het 38-jarige dodelijk slachtoffer, die alleen in het voertuig zat, overleed ter plaatse aan zijn verwondingen. De 27-jarige vrachtwagenchauffeur uitTytsjerk werd door agenten opgevangen. Hij werd meegenomen naar het politiebureau waar hij werd gehoord. Het wegvak tussen Den Horn en Aduard bleef lange tijd voor het verkeer afgesloten. De politie doet onderzoek naar de oorzaak van het ernstige ongeval.


13-12-2011 WIZ
foto rutger loer

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Grafcultuur

Westerkwartier op zoek naar rechthebbenden en nabestaanden van graven

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Van veel graven zijn de contactgegevens niet meer bekend of actueel.
Lees verder →
Geertje anneke

Sterk Westerkwartier beëindigt samenwerking met raadslid Geertje Dijkstra-Jacobi

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Onvoldoende basis om als één fractie verder te gaan
Lees verder →
Mollematocht 2023 (1)

Bauke neemt in theaters afscheid van zijn fans

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Drie weken geleden reed Bauke Mollema zijn laatste koers. Na negentien seizoenen als professioneel wielrenner zette de Zuidhorner er in de Ronde van Lombardije een emotionele punt achter.
Lees verder →
Jeffrey blok gitaar

Succesvolle editie Schaduwband Halloween van Het KunstKwartier!

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
De Schaduwband trad weer op in de bovenzaal van In ’t Holt!
Lees verder →
Wethouder be schollema verricht officiele openingshandeling lauwers college grijpskerk-1

Lauwers College officieel geopend: eigentijds schoolgebouw dat leerlingen en medewerkers verbindt

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Gebouw dat aansluit bij het onderwijs van vandaag
Lees verder →
Talero 1 wint kees zuidland ongeslagen

Ttv Talero 1 verstevigt koppositie in 2e klasse

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Het eerste seniorenteam van tafeltennisvereniging Talero heeft een grote slag geslagen door concurrent Tjuchem 3 in het hol van de leeuw met 3-7 te verslaan
Lees verder →