Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Dit jaar bestaat Tuincentrum Frank Meester 25 jaar

3 maart 2017    Zuidhorn-nieuws
In maart elke dag kans op cadeau t.w.v. 25 euro
Frank-meester-2017

In maart 1992 startte ondernemer Frank Meester op 24 jarige leeftijd samen met zijn vrouw Renate het Tuincentrum In Noordhorn. De eerste 9 jaar vooraan het industrieterrein in Noordhorn en in 2001 werd het bedrijf vergroot en verhuisde naar het huidige pand aan de Handelsweg 6 te Noordhorn. “De tijd vliegt” zegt Frank “want we noemen dit nog steeds de nieuwbouw”.

Geboren in Veenhuizen volgde Frank zijn opleiding aan de tuinbouwschool in Eelde. Daar ontdekte hij de liefde voor het groen. Franks vader was schoolmeester, maar zijn opa was ook ondernemer. “Waarschijnlijk heeft de handelsgeest een generatie overgeslagen “ lacht Frank.

In de afgelopen 25 jaar heeft Frank Meester een bloeiend bedrijf neergezet. “Het is hard werken, maar we hebben een goed team op het tuincentrum met vakkrachten waarvan de meeste al langer dan 20 jaar bij ons werken”. De afwisseling vind Frank het leukst, ieder seizoen heeft zijn eigen charme.

Tuincentrum Frank Meester heeft een divers assortiment. Alles voor de tuin is verkrijgbaar en Frank is gespecialiseerd in het doe-het-zelf tuinieren waarbij de klant wordt geholpen met het creëren van hun droomtuin. Ook voor dierbenodigdheden en decoratie kan de klant terecht.

De afgelopen jaren zag Frank Meester de markt veranderen: In het begin hadden de klanten zelf veel verstand van tuinieren, daarna volgde een periode van ‘onderhoudsarme tuinen’ met volop bestrating.

“Op dit moment zie je dat men weer meer oog heeft voor de natuur en de tuin. Men ziet hoeveel plezier je kunt beleven aan het groen zowel binnen- als buitenshuis. De nieuwe generatie heeft dat niet allemaal vanzelfsprekend vanuit huis meegekregen en zit soms met het handen in het haar. Daarom zijn wij er, want met zoveel jaar ervaring vinden wij het als team fantastisch om onze kennis te delen”.  Aldus Frank Meester

Wie jarig is trakteert, want vanaf 6 maart, de daadwerkelijke verjaardag van het tuincentrum, wordt de rest van de maand iedere dag onder de klanten van die dag een cadeau t.w.v. 25 euro verloot.

“Dat wij al 25 jaar bestaan hebben we natuurlijk te danken aan al onze klanten en daar wil ik hun graag op deze manier voor bedanken! Op naar de volgende 25 jaar besluit Frank.

Tuincentrum Frank Meester
Handelsweg 6, 9804 TK Noordhorn
Telefoon: 0594 507 125
www.frankmeester.nl
 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Etalageroute 2025 (29)

Kunst kijken in Zuidhorn; opening etalageroute

17 september 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Tot 11 oktober is Zuidhorn één grote galerie
Lees verder →
Bestuur streekproductenmarkt

Rabobank ondersteunt Streekproductenmarkt Nienoord

17 september 2025    Zuidhorn-nieuws
De markt is een initiatief van vrijwilligers en bestaat inmiddels 15 jaar
Lees verder →
Doopjurk

Open Monumentendag Westerkwartier; van Doopjurk tot Molen

16 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Honderden liefhebbers van erfgoed ontdekten de rijke architectuur en boeiende verhalen achter bijna 50 monumenten.
Lees verder →
Rommelmarkt boekenmarkt noordhorn 2025 (18)

Rommelmarkt Noordhorn als vanouds gezellig

16 september 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Vrijwilligers maken het feestje
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over groen(er) centrum Zuidhorn, Voorkom vallen! & De Fietstas Challenge

16 september 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 16 september
Lees verder →
Noorderlicht-gemeentehuis-rotonde

Ambtenaren van Rechts naar Links in Zuidhorn

16 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Van Gemeentehuis naar Noorderlicht
Lees verder →