Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Diplomaregen van Zeno in Eekeburen

28 juni 2010    Zuidhorn-nieuws
Zaterdag 26 juni 2010 organiseerde de gezelligste zwemclub van het Westerkwartier, Zeno examens voor diverse zwemdiploma’s in zwembad Eekeburen in Oldekerk. Heel veel kinderen konden tonen wat ze in de afgelopen tijd

Zaterdag 26 juni 2010 organiseerde de gezelligste zwemclub van het Westerkwartier, Zeno examens voor diverse zwemdiploma’s in zwembad Eekeburen in Oldekerk. Heel veel kinderen konden tonen wat ze in de afgelopen tijd hadden geleerd op het gebied van snorkelen, zwemvaardigheid en kunstzwemmen én of ze dat beheersen.

Meerdere examens werden soms tegelijkertijd afgenomen, maar scherp in de gaten gehouden en deskundig beoordeeld door Ineke van Beusekom, die als ervaren en bevoegd trainster gevraagd was de kinderen te beoordelen.
“Tijdens het proefexamen was nog niet elk onderdeel helemaal onder de knie, enkele details konden nog beter, maar op het examen was het tip top in orde”, aldus Ineke.
Dat betekende een compliment voor de trainers Harriet Noordhof, Mirte Drijfhout, en Desmond Drijfhout.

De volgende kinderen konden daarom worden gefeliciteerd met hun behaalde succes.

Zwemvaardigheid 1: Daniël van Kammen, Benice Kooijinga, Jesper Noordenbos, Anna Heleen Overzet, Marinda Top, Chong Niezing en Maartje Rozema.

Zwemvaardigheid 2: Marije van der Heide, Mayra Koopman en Myrthe Sloot.

Zwemvaardigheid 3: Arianne Kooijinga en Anna Hatzman.

Snorkelen 1: Claudia Leutscher, Ritske Vries, Rowin Zijlstra, Attje van der Veen, Patricia Carneiro da Silva, Xander Huberts, Li Sha van der Logt, Arjan Kuipers, Marloes Huizing, Anca Bos, Lotte Hatzman en Marijn Hatzman.

Snorkelen 2: Sjoukje de Wit, Corina van Kammen, Jan Willem de Wit, Sander Schuil, Alex Wilkens, Mattia van der Laan en Meiko Top.

Snorkelen 3: Patrick Huberts.

Kunstzwemmen 1: Elma Vermonden en Emily Westerhof.

Zij allen gingen behalve met een zwemdiploma ook met een ijsje naar huis, wat er met het warme weer wel inging uiteraard.
28-06-2010 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ommetjeprijs

Provincie steunt Kunstommetje Zuidhorn met advies en geld

21 april 2026    Zuidhorn-nieuws
"De jury is bijzonder enthousiast over het Kunstommetje Zuidhorn: een origineel, inhoudelijk sterk en uitzonderlijk goed uitgewerkt ommetje dat kunst, cultuur, historie en dorpsbeleving op een overtuigende manier samenbrengt".
Lees verder →
Oudere jongere

Kamers met Aandacht

21 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Bij stichting Kamers met Aandacht verhuren mensen een kamer in hun huis aan een jongere die een extra steuntje in de rug nodig heeft
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Noodfonds Westerkwartier, eenzame huisdieren & Tijdelijke stremming van de Hooiweg

21 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 21 april
Lees verder →
4 mei 2023 (1)

Jaarlijkse Nationale 4 mei herdenking in Zuidhorn

20 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Maandag 4 mei – 19.30 uur: herdenking bij het monument in het Wilhelminapark
Lees verder →
Team 1 eind 2526

Teams ttv Talero snakken naar eind seizoen

20 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
In de laatste competitieronde konden geen teams van ttv Talero meer promoveren of degraderen.
Lees verder →
Omd niehove

Veerkrachtig erfgoed in het Westerkwartier!

20 april 2026    Zuidhorn-nieuws
De Stichting Open Monumentendag Westerkwartier kijkt met veel enthousiasme vooruit naar de aankomende Open Monumentendag op zaterdag 12 september 2026.
Lees verder →