Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Dikke Tien Runn: bewegen is leuk, gezellig én gezond

15 mei 2023    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hardloopwedstrijd door het prachtig natuurgebied van Middag Humsterland
Dikke tien jeugd

Een grote club enthousiaste renners (groot en klein!), volgde een omgekeerde (en daardoor toch verrassende) route, en zag de natuur op z’n mooist.
Het weer was prachtig. Voor een paar renners was dat wat aan de benauwde kantmaar maar die zijn gelukkig allemaal na een cooling down weer gezond naar huis vertrokken.

Onder de ruim 160 deelnemers die vertrokken van uit Feerwerd liep de leeftijd uiteen van 3 jaar tot 78 jaar. Volgend jaar op Moederdag is er weer De Dikke Tien Runn.

Deze runn is een 'spin-off' van het Sportpark De Dikke Tien wat in 2018 werd gerealiseerd door inwoners uit Feerwerd, Ezinge, Aduarderzijl en Garnwerd.

Om nog meer mensen te bereiken met de boodschap dat bewegen leuk, gezellig én gezond is, wordt op moederdag de Dikke Tien Runn georganiseerd. Deze hardloopwedstrijd loopt door het prachtig natuurgebied van Middag Humsterland. Er zijn twee routes uitgestippeld: De Dikke Tien kilometer en een halve Dikke Tien kilometer. (5K). Daarnaast is er ook aan de kleintjes gedacht, voor kinderen is er een speciale route van 1 kilometer.

Make A Wish
Traditiegetrouw ging een deel van de ticketprijs naar een goed doel. Van elke inschrijving gaat €2,50 naar Make-A-Wish om zo mee te helpen liefste wensen van jonge patiënten te realiseren.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Schilder waar je blij van wordt

Kom naar het Cultureel Centrum Zuidhorn en win een kunstwerk

01 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Op zaterdag 6 september vieren we de opening van het nieuwe culturele seizoen in het Cultureel Centrum Zuidhorn met een bruisende middag vol activiteiten.
Lees verder →
Samen aan tafel-2025

Najaarsprogramma Samen aan tafel bekend

01 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Gezellig samen aan tafel om eenzaamheid te verbreken.
Lees verder →
Old stars talero

Seizoen gestart voor jeugd en senioren tafeltennisvereniging Talero

01 september 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Ook de Old Stars zijn weer begonnen
Lees verder →
Landbouw

Netwerkbijeenkomst: Een natuurinclusieve Omgevingsvisie voor Groningen?

01 september 2025    Zuidhorn-nieuws
waar wil de provincie bedrijven ontwikkelen? Welke ruimte is er voor landbouw en natuur?
Lees verder →
Landbouwmachine

Zomerfeestmarkt bij Het Hooge Heem: samen genieten in Grootegast

01 september 2025    Regio-nieuws
Bezoekers genoten van kraampjes met poffertjes, traditionele poffert, seizoensdecoraties en allerhande snuisterijen.
Lees verder →
Astrid ken

Astrid Young (Zus van) & Ken Stringfellow (REM) treden op in Zuidhorn

29 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Een mix van stevige muziek en luistersongs met prachtige gitaarpartijen
Lees verder →