Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Dijkstra Makelaardij en Financieel Advies straks ook in Marum

4 november 2020    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Opening tweede vestiging Zuidhorner familiebedrijf begin 2021
Dijkstra 2022

Goed nieuws voor woningzoekers en woningbezitters in en rondom Marum! Dijkstra Makelaardij en Financieel Advies opent begin 2021 een vestiging in Marum.
 

De Wending 21 in Marum
Het pand aan De Wending 21, waar eerst een slagerij gevestigd was, is volledig gestript. Er wordt nu hard gewerkt om ons nieuwe én eerste NVM makelaarskantoor in Marum vorm te geven. Ons kantoor krijgt een moderne uitstraling waar iedereen zich direct thuis voelt zodra je binnenstapt.

50 jaar ervaring in Het Westerkwartier
Wij kennen namelijk als geen ander de huizenmarkt in het Westerkwartier. Wij zijn al meer dan 50 jaar een bekende naam in Zuidhorn en omstreken. Ons familiebedrijf heeft persoonlijke aanpak, transparantie en vertrouwen hoog in het vaandel staan. Niet alleen kopers en verkopers worden geadviseerd en ondersteund. Ook alle kennis over hypotheken, verzekeringen en financiële planning is in huis. Onze ambitie om iedereen in het Westerkwartier goed te kunnen bedienen wordt met deze tweede vestiging waargemaakt.

Openingsacties
Twijfelt u al een poosje over de verkoop van uw huis? Dan is nu écht het moment! Makelaar Douwe Dijkstra: “Ons kantoor opent begin 2021 maar ik help u graag alvast. Ik kom altijd vrijblijvend langs voor een gratis waardebepaling maar nu hebben wij ook twee fantastische openingsacties, die wij hieronder aan u uitleggen. Ik hoop u binnenkort te kunnen helpen met eerlijk en vakkundig advies.”

Actie 1
Inhoud: 50% korting op de verkoopcourtage.
Voor wie: alle inwoners uit de voormalig gemeente Marum:(Marum, Boerakker, Jonkersvaart, Lucaswolde, Niebert, Noordwijk, Nuis en De Wilp)
Geldigheid: indien u uw huis voor 31 december 2020 te koop zet. 

Actie 2
Inhoud: 1 jaar gratis inboedel- en opstalverzekering.
Voor wie: alle inwoners uit de voormalig gemeente Marum:(Marum, Boerakker, Jonkersvaart, Lucaswolde, Niebert, Noordwijk, Nuis en De Wilp)
die een hypotheek en verzekeringen via ons afsluiten.
Geldigheid: tot 31 december 2021, als wij uw hypotheek mogen afsluiten en uw verzekeringen* mogen regelen.

Heeft u vragen? Dan mag u altijd contact met ons opnemen. Wij staan u graag te woord. 
Wij zijn te bereiken via telefoonnummer 0595 - 501 501 en per e-mail via info@dijkstramakelaardij.nl

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ondertekening koopvereenkomst tussen de gasten zuidhorn - buiten

Sociale huurwoningen en kinderopvang op terrein Tussen de Gasten in Zuidhorn

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
De verwachting is, dat de gemeenteraad deze zomer een besluit neemt over het omgevingsplan.
Lees verder →
Inclusiekaravaan

De Inclusiekaravaan: Een diverse tentoonstelling

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Opening fototentoonstelling Inclusiekaravaan – 19 maart
Lees verder →
Sgp

SGP Westerkwartier verwelkomt haar 250ste lid

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
een heerlijke doos gebak als welkomstcadeau
Lees verder →
Sterkwkwoning

Woningbouw – bouwen voor onze eigen inwoners!!

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Wij, Sterk Westerkwartier, vinden dat woningbouw moet aansluiten bij de echte behoefte van onze inwoners
Lees verder →
Zunobri zaal

Zunobri 1 wint ook laatste zaalwedstrijd

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
De wedstrijd begint met een doelpunt voor NKC/Wees Kwiek, maar Yoram Birza en Stefan Steenbergen schieten de stand naar 1-2.
Lees verder →
Team 1 jeugd 5-5 bij zwolle 2.

Knap gelijkspel jeugd Talero 1 in Zwolle

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Kopman Mathijs Boer won twee wedstrijden met overtuiging.
Lees verder →