Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Diamanten huwelijk voor echtpaar Postma-Dijkstra

10 juli 2017    Zuidhorn-nieuws
Getrouwd

Dinsdag 11 juli bezoekt locoburgemeester Bert Nederveen echtpaar Postma-Dijkstra om hen te feliciteren met hun 60-jarig huwelijk.

Op 11 juli 1957 stapten stadjes Pieter Postma en Johanna Henderika Dijkstra na 3 jaar verkering, in het huwelijksbootje. Het echtpaar leerde elkaar kennen tijdens een dansavond in Groningen. Na hun trouwerij hebben ze eerst bij de ouders van Johanna gewoond vanwege woningtekort. Na 2,5 jaar kreeg het echtpaar een oud huis die Pieter helemaal zelf heeft opgeknapt. Nadat ze hierna nog in Vinkhuizen heeft gewoond komen ze uiteindelijk terecht in Aduard. Ze krijgen vier kinderen. Het stel was erg sportief. Ze hebben veel gewandeld, gezeild en gefietst. Nadat de kinderen uit huis waren reden Pieter en Johanna samen vaak met een toercaravan naar het buitenland en genoten ze daar van de natuur en het buitenzijn.
In Aduard woonden ze heerlijk, maar door fysieke ouderdomsklachten moest het stel gelijkvloers gaan wonen. Uiteindelijk zijn ze in een prachtig huis terecht gekomen in Zuidhorn waar de 80- en 79-jarige inmiddels al acht jaar wonen. De kinderen en de inmiddels vijf klein- en drie achterkleinkinderen wonen allemaal in de buurt en zien ze regelmatig. Ook op deze bijzondere dag komt de familie langs om het diamanten huwelijke samen te vieren!

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →