Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Deze zomer sjeesen naar Groningen over fietspad +

20 februari 2011    Zuidhorn-nieuws
Aanleg fietspad plus Nieuwklap - Groningen Uitvoering van de werkzaamheden In het vervolg op het vorig jaar aangelegde fietspad tussen Zuidhorn en Nieuwklap, starten binnenkort de werkzaamheden op het gedeelte Nieuwklap -

Aanleg fietspad plus Nieuwklap - Groningen Uitvoering van de werkzaamheden

In het vervolg op het vorig jaar aangelegde fietspad tussen Zuidhorn en Nieuwklap, starten binnenkort de werkzaamheden op het gedeelte Nieuwklap - Groningen.

De aannemer zal in week 9 (28 februari t/m 4 maart) starten met het verwijderen van het bestaande fietspad, waarna door nutsbedrijven kabels en leidingen zullen worden verlegd.

Enkele weken hierna zal vanaf Nieuwklap worden begonnen met de werkzaamheden voor het nieuwe (betonnen) fietspad. Volgens toezichthouder van de provincie de heer J.J. de Grijs kan er naar verwachting rond de zomer over het pad naar stad gesjeesd worden.

De fietsers zullen gedurende de uitvoering van de werkzaamheden gebruik moeten maken van het fietspad aan de noordzijde van de Friesestraatweg. Dit zal door borden worden aangegeven.

In verband met de uithardingstijd van het betonnen fietspad zullen de woningen/bedrijven aan de zuidzijde tijdens een korte periode van ongeveer een dag minder goed bereikbaar zijn. Dit zal vooraf met de bewoners worden afgestemd. Getracht wordt om de overlast zo veel mogelijk te beperken.

Mocht u vragen hebben, dan kunt u contact opnemen met de toezichthouder van de provincie de heer J.J. de Grijs (06-15068184) of de uitvoerder van de aannemer W. Zielman B.V. de heer W. van Dijk (06-45704654).

18-02-2011 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Sparrow remco ellie

Remco en Ellie Pijper uit Niekerk maken het verschil voor kinderen in de Filipijnen

13 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Stichting Sparrow bestaat inmiddels 17 jaar en zet zich in voor kinderen die in de Filipijnen onder de armoedegrens leven.
Lees verder →
Winterfair-2025 (13)

Muzikale winterfair met suikerspin en chocolademelk in Zuidhorn

13 december 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Kerstboodschap Burgemeester; “Koop lokaal”!
Lees verder →
Viaduct a7 militair fred nieuman

Viaduct A7 wordt vernoemd naar omgekomen militair

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Fred Nieuman, die zich onvoorwaardelijk voor de vrijheid en veiligheid van anderen heeft ingezet
Lees verder →
Kantoor overleg vergadering

De provincie Groningen en het Rijk stellen geld beschikbaar voor versnellen woningbouw

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Gemeenten kunnen subsidie aanvragen om extra capaciteit in te huren, zoals een projectleider die een nieuwbouwproject uitwerkt
Lees verder →
Groente fruit

Ruim € 4,5 miljoen beschikbaar voor een gezond gewicht voor Groningers

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Het aantal mensen met overgewicht neemt toe in de hele provincie Groningen
Lees verder →
Wethouder hans haze, ton schroor (wold  waard), duncan de boer (huurdersplatform westerkwartier)

Gemeente, Wold & Waard en Huurdersplatform eens over betaalbaarheid en verduurzaming woningvoorraad

11 december 2025    Zuidhorn-nieuws
ambities van de Woonvisie Westerkwartier 2020-2025 verder uitgewerkt
Lees verder →