Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Deelauto’s gemeente Westerkwartier open voor bewoners

21 februari 2020    Zuidhorn-nieuws
twee informatie-avonden met alle praktische informatie
Deelauto (2)

Vanaf maandag 2 maart zijn de zeven deelauto’s in de gemeente Westerkwartier ook te gebruiken door bewoners en bedrijven. De gemeente en aanbieder MobiNoord organiseren daarom twee informatie-avonden met alle praktische informatie en antwoord op de vraag; past een elektrische deelauto ook bij mij?

De informatie-avonden vinden plaats op maandag 2 maart in de CazemierBoerderij in Tolbert (Hoofdstraat 27) en op maandag 9 maart in het gemeentehuis in Zuidhorn (Hooiweg 9). Zalen open vanaf 19.00 uur, start om 19.30 uur. MobiNoord zelf is aanwezig op de informatie-avonden. Het bedrijf zal de bijeenkomsten zelf ook promoten.

De auto’s zijn volledig elektrisch en reserveren en betalen verloopt via een app op je telefoon. Testrijders die de afgelopen maanden al in de auto reden zijn aanwezig en delen hun ervaringen. De auto’s staan bij de gemeentehuizen in Leek (2x), Zuidhorn (2x), Grootegast, Marum en in Tolbert bij Novatec. Bewoners en bedrijven in en rond die locaties nodigen we met nadruk uit om deze maand in te stappen. De eerste gebruikers kunnen tegen een aantrekkelijk tarief rijden in de maand maart.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Leekster

Leekstermeer Wandeltocht 2026

10 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
U kunt mee doen aan deze wandeltocht. De inschrijving is inmiddels geopend
Lees verder →
Grasland houtsingel

Het Groninger Landschap koopt natuur aan in het Hunzedal en Zuidelijk Westerkwartier

10 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
De aankoop in het Zuidelijk Westerkwartier is nabij het Iwema Steenhuis in Niebert
Lees verder →
Baggeren

Provincie stopt baggerproject Reitdiep: geen slibstort meer in Lauwersmeer

10 april 2026    Zuidhorn-nieuws
regulier onderhoud van het Reitdiep wordt voorlopig niet afgerond
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar gezien? Meld het!

10 april 2026    Zuidhorn-nieuws
invasieve wespensoort die schadelijk is voor de biodiversiteit
Lees verder →
Antislip

Veiligheid in openbare ruimtes: kleine aanpassingen, groot effect

10 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Denk aan goed geplaatste verlichting, duidelijke bewegwijzering of strategisch geplaatste banken en fietsenrekken
Lees verder →
Terp van ezinge

Landschapscafé in Ezinge

08 april 2026    Zuidhorn-nieuws
bezoekers worden meegenomen in de verhalen achter de natuurterreinen en erfgoedlocaties
Lees verder →