Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Dead Horse laat “Arnold Wegmanplein” swingen met blues en rock

5 juli 2021    Zuidhorn-nieuws
Geslaagde try-out van de gitaarband
Dead horse foto herman keverling buisman

Op een zonovergoten Arnold Wegmanplein in het centrum van Zuidhorn konden muziekliefhebbers afgelopen zaterdagochtend hun hart ophalen. De gitaarband Dead Horse speelde blues en rock uit de sixties en seventies, afgewisseld met eigen nummers. Door de Zakenkring Zuidhorn werd de band voorzien van drinken en broodjes. De try-out van de band was zeker geslaagd te noemen en er werd meegezongen en gedanst.

In 2020 werd de Dead Horse door drummer (Willy) Wietse de Haan (oud inwoner van Zuidhorn, maar nu woonachtig in Groningen) opgericht met zanger/gitarist Wim Venema (Bill) als frontman. Gitarist Arend van der Tuin (Art) uit Zuidhorn en bassist Jan Medema (Ian) uit Lutjegast werden gevraagd om eens te jammen en de klik was er meteen.

Naast zo veel mogelijk optreden is Dead Horse van plan een cd met eigen werk te maken. Denk hierbij aan een kruisbestuiving tussen sixties en seventies rock met blues-, punk- en folkinvloeden.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Pleinfeest-schuiling

Zuidhorn geniet van verjaardagsfeest Schuiling

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Perfect weer, swingende muziek en een engelbewaarder tot slot
Lees verder →
Helicopter-3378335 640

Helikopter, helikopter. Mag ik met jou mee om hoog?

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Hoog in de wolken wil ik wezen. Hoog in de wolken wil ik zijn. Helikopter, helikopter
Lees verder →
75 jaar

75 jaar Schuiling: Feest op het plein

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Marco Schuitmaker, Wolter Kroes Liveband ROXX en Foodtrucks
Lees verder →
Finalisten 2025 jeugd ttv talero

Ruben Talen en Stefan Koops clubkampioen tafeltennisvereniging Talero

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Voor het eerst waren er twee categorieën
Lees verder →
Zomer muziek

‘Tussen Kunst en Curry’

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Seizoensafsluiting Het KunstKwartier
Lees verder →
Kunstwerk  smilease

Kunstwerk SmiLease sluit aan op Art-7 project: Niet alleen bedrijfspanden maar kunst langs snelweg

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hans van der Kooij: " Als autobedrijf zou het misschien logisch zijn om aan de A7-kant een parkeerplaats te maken maar erg bijzonder is dat niet, ook de panden ernaast hebben een parkeerplaats met veel auto's".
Lees verder →