Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

De VVD belooft maar één ding

27 januari 2010    Zuidhorn-nieuws
»naar de politiek paginaDe komende tijd zullen de politieke partijen u benaderen met mooie verkiezingsbeloften. Meer werkgelegenheid, betere verbindingen met de stad, behoud van historische waarden en nog veel meer. U ziet

»naar de politiek pagina

De komende tijd zullen de politieke partijen u benaderen met mooie verkiezingsbeloften. Meer werkgelegenheid, betere verbindingen met de stad, behoud van historische waarden en nog veel meer. U ziet dat nu al.
Na verkiezingen blijkt dat zulke beloften niet waargemaakt kunnen worden. De kiezer verliest het vertrouwen en denkt “Ik ga niet meer stemmen, het maakt toch allemaal niets uit”. Maar pas op: wie aan de kant blijft staan laat anderen beslissen!

De gemeente Zuidhorn gaat moeilijke jaren tegemoet. Het College van B&W (CDA, PvdA en CU) heeft ondanks een sluitende tegenbegroting van de VVD een meerderheid gevonden voor forse belastingverhoging. Daarmee is de begroting voor 2010 rond gemaakt, maar met financiële gevolgen die met ingang van 2011 voor iedereen voelbaar zullen zijn. Mede door de economische crisis zullen de bijdragen uit Den Haag óók nog eens verminderen. Met andere woorden: Er is veel te wensen voor de gemeente, maar er is veel minder geld voor. De gemeente Zuidhorn zal op alle beleidsvelden een stap terug moeten doen. Iedereen zal hier aan mee moeten doen. Dan is een goed afgewogen en gedegen financieel beleid gewenst. Gelukkig heeft de VVD een ervaren lijsttrekker, René Westerhoff-Dijkinga, met specifieke kennis van overheidsfinanciën.

De VVD is realistisch. We doen geen verkiezingsbeloftes, we hebben wensen waarvoor we ons volledig zullen inzetten. Er moeten in de raad voortdurend realistische afwegingen gemaakt worden. Hoe meer stemmen u VVD geeft, hoe sterker we staan. Kies dus VVD. We beloven maar één ding: De VVD doet zijn uiterste best om zoveel mogelijk wensen te verwezenlijken.

Koen Meier, nr. 13 op de kandidatenlijst van de VVD voor de gemeente Zuidhorn.
27-01-2010 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Draverij aduard 2024 (7)

Aduard gelast harddraverij af

23 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Onverantwoord om met de te verwachten hitte
Lees verder →
Gronings vuur westerkwartier

Meedoen aan de voorstelling Aan Boord van Gronings Vuur Westerkwartier

24 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Gezocht: jonge dansers, Spelers voor rol als bus-host/gastheer, Zangers
Lees verder →
Summerproat (21)

Dichtclub Westerkwartier op Summerproat: van woorden tot gedichten

24 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Leden van Dichtclub Westerkwartier gaan tijdens Summerproat op donderdag 25 juni, bij Borg Nienoord, woorden verzamelen
Lees verder →
Buurtbus

Rechtstreekse bus verbinding tussen Leek en Zuidhorn

24 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Buurtbus op route Marum-Tolbert-Leek-Niekerk-Zuidhorn
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Cultuurprijs, Leefbaarheidsprijs en Sportprijs, Summerproat & buurtbus 589

23 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 23 juni
Lees verder →