Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

De Tapperij Grijpskerk

15 maart 2014    Zuidhorn-nieuws
“nee verkopen kennen we niet”
Tapperij

In de Tapperij te Grijpskerk zwaaien Ingrid en Tjitske de scepter. Ingrid werkt al 30 jaar in het bedrijf,  eerst als “dochter van de baas” en nu als bedrijfsleider en kok. “nee verkopen kennen we niet” zegt ze desgevraagd. De gast staat centraal bij De Tapperij.

Het bedrijf is naast dorpscafé, waar twee biljartclubs hun onderdak in vinden, ook eetcafé en restaurant. Buiten de menukaart wordt ingespeeld op seizoensproducten zoals asperges en mosselen. Als het seizoen voor asperges daar is laat Ingrid de vaste klanten weten dat ze in Boerakker asperges gaat halen en organiseert een speciale avond. Net als de jaarlijkse Barbecue  worden dit soort activiteiten door de clientèle zeer gewaardeerd.

Het café bevindt zich in het centrum van Grijpskerk waar u op zonnige dagen kunt u genieten van uw hapje of drankje op het buitenterras. Het is gelegen aan het Routenetwerk Fietsknooppunten en leent zich prima voor een stop. Op termijn wordt er ook een fietsoplaadpunt gerealiseerd.

Momenteel wordt er veel onderhoud gepleegd. Zo is de toiletgroep gemoderniseerd en zijn er plannen voor de bovenzaal en appartementen en/of  hotelkamers. Op dit moment is naast het café en restaurant ook een feestzaal voor 100 personen beschikbaar.

De Tapperij serveert à la Carte maar u kunt ook kiezen voor Plate service.
Verder kunt u terecht voor:
+ vergaderingen
+ bruiloften tot 150 personen
+ bedrijfs- en/of personeelsfeesten
+ partijen en recepties
+ catering
+ afhaalmaaltijden

De Tapperij beschikt over een eigen parkeergelegenheid en is ook toegankelijk voor minder valide personen.

dinsdag tot en met zaterdag geopend
zondag van 12.00 uur tot 20.00 uur.

Groningerstraatweg 35
9843 AA Grijpskerk
www.detapperijgrijpskerk.nl
Reserveren tel.:  0594-212525

  • Tapperijgrijpskerk
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ton en bennie in het holt

Ton en Bennie, Stichting uit de Kunst Zuidhorn en Mannenkoor KUG genomineerd voor Cultuurprijs

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Ruim 30 nominaties Cultuur-, Sport- en Leefbaarheidsprijs 2026, uitreiking op 22 oktober
Lees verder →
Voordeelboekje 2026

Voordeelboekje Zuidhorn weer op de mat: profiteren van kortingen

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Niet alleen vele winkeliers doen mee, ook de marktlieden zijn weer van de partij; zo is het vrijdags, wanneer het markt is, extra de moeite waard om Zuidhorn te bezoeken
Lees verder →
Opening zichtlijn

Opening expositie ‘’Krachtige Verbeelding’ Galerie Zichtlijn

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
‘krachtige verbeelding’ is tot 9 januari te zien bij Galerie Zichtlijn
Lees verder →
Jeugd talero actief in beverwijk

Talero-jeugd actief bij Ranglijsttoernooi Beverwijk

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
In de herfstvakantie wordt vrij getafeltennist op dinsdag- en donderdagavond.
Lees verder →
Mantelzorg-ouder

Waarom vertrouwdheid zo belangrijk is voor mensen met dementie

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Een vertrouwde stoel bij het raam. Het kopje waar uw moeder al jaren haar koffie uit drinkt. De muziek waar uw vader graag naar luistert
Lees verder →
Zunobri  (3)

Geen kampioen maar toch is Zunobri tevreden

12 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Een nipte nederlaag, maar Zunobri kan tevreden terugkijken op de ontwikkeling van de ploeg.
Lees verder →