Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

De Tapperij Grijpskerk

15 maart 2014    Zuidhorn-nieuws
“nee verkopen kennen we niet”
Tapperij

In de Tapperij te Grijpskerk zwaaien Ingrid en Tjitske de scepter. Ingrid werkt al 30 jaar in het bedrijf,  eerst als “dochter van de baas” en nu als bedrijfsleider en kok. “nee verkopen kennen we niet” zegt ze desgevraagd. De gast staat centraal bij De Tapperij.

Het bedrijf is naast dorpscafé, waar twee biljartclubs hun onderdak in vinden, ook eetcafé en restaurant. Buiten de menukaart wordt ingespeeld op seizoensproducten zoals asperges en mosselen. Als het seizoen voor asperges daar is laat Ingrid de vaste klanten weten dat ze in Boerakker asperges gaat halen en organiseert een speciale avond. Net als de jaarlijkse Barbecue  worden dit soort activiteiten door de clientèle zeer gewaardeerd.

Het café bevindt zich in het centrum van Grijpskerk waar u op zonnige dagen kunt u genieten van uw hapje of drankje op het buitenterras. Het is gelegen aan het Routenetwerk Fietsknooppunten en leent zich prima voor een stop. Op termijn wordt er ook een fietsoplaadpunt gerealiseerd.

Momenteel wordt er veel onderhoud gepleegd. Zo is de toiletgroep gemoderniseerd en zijn er plannen voor de bovenzaal en appartementen en/of  hotelkamers. Op dit moment is naast het café en restaurant ook een feestzaal voor 100 personen beschikbaar.

De Tapperij serveert à la Carte maar u kunt ook kiezen voor Plate service.
Verder kunt u terecht voor:
+ vergaderingen
+ bruiloften tot 150 personen
+ bedrijfs- en/of personeelsfeesten
+ partijen en recepties
+ catering
+ afhaalmaaltijden

De Tapperij beschikt over een eigen parkeergelegenheid en is ook toegankelijk voor minder valide personen.

dinsdag tot en met zaterdag geopend
zondag van 12.00 uur tot 20.00 uur.

Groningerstraatweg 35
9843 AA Grijpskerk
www.detapperijgrijpskerk.nl
Reserveren tel.:  0594-212525

  • Tapperijgrijpskerk
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →