Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Da Capo sponsort KoopAvondBlues

4 februari 2014    Zuidhorn-nieuws
Op vrijdag 21 februari vindt in hotel in 't Holt aan de hoofdstraat 2 te Zuidhorn weer een koopavondblues plaats.
Koopavond blues bands (1)

Met het binnenhalen van muziekzaak Da Capo uit Nietap is de KoopAvondBlues tot de zomervakantie voorzien van fraaie posters, die worden ontworpen door Nadeschda Broere van studio-le-bb In Oldehove.

 

Op de KoopAvondBlues spelen de jonge muzikanten van de Wisselband onder leiding van Wim Venema van Muziekburo Bill Baboon in het voorprogramma van een interessante band of bands. Inmiddels is de band weer verjongd en is iedereen druk bezig nieuwe nummers in te studeren. De jongens en meiden spelen onder andere nummers van Adele, Black Mountain, JJ Cale, Otis Redding en Neil Young.  Na de Wisselband vallen er sinds 2007 bands met zeer uiteenlopende muziekstijlen te bewonderen, van hardrock tot akoestische luisterliedjes. Het is dus zeker niet alleen blues wat de klok slaat op de KoopAvondBlues!

 

Dit keer een dubbel hoofdprogramma: de jonge bands Ten Years Today en Mind, twee jonge bands. Meteen na de Wisselband is het podium voor Ten Years Today, deze driemans formatie bestaat uit frontman/gitarist Floris uit Zuidhorn, bassist Simon en drummer Ben. De groep heeft veel opgetreden en al een eigen geluid ontwikkeld. Stevige meeslepende en verrassende pop/rock met funky invloeden en leuke tempowisselingen. Website: http://tenyearstoday.wordpress.com/

Als derde band op de KoopAvondBlues is het de beurt aan de jongemannen van Mind, een vijfkoppige band uit Groningen die zich op het muzikale pad bevindt tussen traditionele, melodieuze en progressieve rock. Gepassioneerde muzikanten die gaan voor sfeervolle nummers met teksten uit het hart. Bandleden: Pieter Havinga (drums en zang), Niek Poelstra (gitaar), Caspar Hardholt (gitaar en zang), Arnold Molog (zang), Alex Krauts (basgitaar). Website: http://thebandmind.com/

 

De KoopAvondblues begint zoals gewoonlijk om 19.00 uur en de entree is gratis.

Voorlopige planning KoopAvondBlues 2014:
De Bill Baboon Wisselband ('School of Rock') speelt in het voorprogramma van een leuke band of bands!
21 februari met Ten Years Today en Mind
21 maart met Harry van Lier
18 april
16 mei
6 juni

  • Koopavond blues bands (2)
  • Koopavond blues bands (3)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Kampioenzaal zunobri 1

Zunobri beloond mooi zaalseizoen met kampioenschap

10 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Met de overwinning op KV Leeuwarden 3 stelt Zunobri het kampioenschap veilig en wordt een sterk seizoen bekroond met de eerste plaats in de competitie.
Lees verder →
Gastouderbureau inzicht  samsam

Soms weet je het al bij de voordeur!

10 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Regionaal gastouderbureau InZicht hecht veel waarde aan de wet van aantrekkingskracht, of je ‘een klik’ hebt met iemand.
Lees verder →
Kabelgoottegels

Aanmelden gestart voor pilot kabelgoottegel

10 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Met deze proef onderzoekt de gemeente of inwoners zonder oprit veilig thuis kunnen laden met eigen stroom.
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over woningbouw Oostergast-Oost in Zuidhorn, grofvuilroute en grasland pachten

10 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 10 maart
Lees verder →
Gabi vos

Expositie: Gabi Vos schildert herinneringen

10 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
De expositie expositie in het Cultureel Centrum Zuidhorn loopt van 15 maart tot 15 mei en de toegang is gratis. Op de feestelijke opening op zondagmiddag 15 maart zijn alle belangstellenden van harte welkom.
Lees verder →
Opening werklocatie leeksterveld

Feestelijke opening werklocatie Leeksterveld

08 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Lees verder →