Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Creatieve vakanties en Warempel Festival

28 juni 2024    Zuidhorn-nieuws
15 jaar kunst en creativiteit in Grootegast
Warempel

Beeldend kunstenaar Annet Pool en Wim Huiting van Kunsterf Warempel in Grootegast vieren dit jaar het 15 jarig bestaan van hun creativiteitesplek in Grootegast. Naast hun jaarlijkse Creatieve vakanties organiseren ze ook op 29 juni het Warempel Festival om dat te vieren.

Het wotden twee dagen met verschillende activiteiten, *Creatieve workshops  *Expositie in het atelier van Warempel, met werk van de huidige cursisten, rondom het thema de Verbinding in Contrast.En een xpositie op een locatie in de buurt, met werk van oud- cursisten.

Programma  zomer 2024
Er zullen 7 creatieve vakantie weekenden gepland worden van 3 dagen , deze dagen kun je volgen als creatieve vakantie of open atelier, workshop per dag. Je kunt ook aangeven waarmee je mee aan de gang wilt gaan.
Tijden van de dagen zijn 9.30 uur en tot 16.30 , kosten 70 euro per dag. ( inclusief lunch) 
Wil je overnachten dan zijn de kosten 45,00 euro per nacht ( inclusief ontbijt en diner) 
De volgende weekenden gepland: 5,6,7 juli, 19,20,21 juli, 26,27,28 juli, 2,3.4 augustus, 9,10,11 augustus en 16,17,18 augustus.

Je kunt je alvast opgeven voor deze vakantie’s 06-50293220

Beeldend kunstenaar Annet Pool en haar partner Wim Huiting wonen en werken hier sinds 2007. Het Kunsterf bestaat uit een woonhuis, atelier en ruimte waar schilderijen en beelden worden geëxposeerd en verkocht.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ieder kind een boom-grootegast nederveen-jelmer 20-03-2026 fotoevertbuiten

Eerste fruitboom uitgereikt voor project ‘Ieder kind een boom’

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Basisschoolkinderen en schoolmedewerkers konden de afgelopen weken een gratis fruitboom aanvragen. In totaal hebben 3.240 liefhebbers een boom aangevraagd, een mooi resultaat.
Lees verder →
Ard van der tuuk burgemeester

Voorlopige uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
gemeente Westerkwartier houdt vrijdag duidingsdebat in gemeentehuis
Lees verder →
Sterkwkwoning

Bloeiende partij Sterk Westerkwartier bedankt al haar kiezers!

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
verdubbeld van 3 zetels naar 6 zetels!
Lees verder →
Richard lamberst

Nieuwe kavels in de verkoop op bedrijvenpark Leeksterveld in Leek

20 maart 2026    Regio-nieuws
De afgelopen jaren hebben zich al veel bedrijven gemeld bij de gemeente.
Lees verder →
 

Meer dan 2.500 leerlingen doen mee aan 15e zwerfafvalactie van NDCE Westerkwartier

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
”Het is mooi om te zien hoe leerlingen zich hiervoor inzetten en samen zorgen voor een schonere en leefbaardere schoolomgeving en buurt.”
Lees verder →
Iphone

Zo kies je een slim én goedkoop mobiel abonnement

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Je mobiele telefoon is tegenwoordig bijna een verlengstuk van jezelf.
Lees verder →