Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

college beraadt zich op zwemvoorziening Zuidhorn

23 november 2010    Zuidhorn-nieuws
Dinsdag 23 november 2010 is het faillissement van de exploitant van het zwembad De Waterborgh Zuidhorn, Cone Zuidhorn BV, uitgesproken. Voor de afwikkeling van het faillissement is een curator aangesteld. Cone Zuidhorn

Dinsdag 23 november 2010 is het faillissement van de exploitant van het zwembad De Waterborgh Zuidhorn, Cone Zuidhorn BV, uitgesproken. Voor de afwikkeling van het faillissement is een curator aangesteld. Cone Zuidhorn BV heeft in een persbericht aangegeven zelf het faillissement te hebben aangevraagd.

Subsidie
De gemeente neemt afstand van de redenen, die Cone Zuidhorn BV aanvoert voor het faillissement. Cone Zuidhorn BV stelt ten onrechte dat de gemeente de subsidie heeft stopgezet. De gemeente heeft de betaling van de subsidie vorige maand tijdelijk opgeschort. De betaling van de subsidie is inmiddels weer hervat.

Voortgang
Nu de exploitant van het zwembad failliet is, beraadt het college zich op hoe het verder wil gaan met een zwemvoorziening in Zuidhorn. Het college hoopt op korte termijn hierover meer duidelijkheid te kunnen geven. Voor de afhandeling van de aangegane (financiële) verplichtingen is de curator aangesteld.

23-11-2010 WIZ

» TERUG

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Isolatie

Subsidie voor isolatie en ventilatie van woningen

02 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Lees verder →
Reitdieptochten

De Reitdieptochten in Garnwerd krijgen een doorstart!

02 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
zondag 24 augustus 2025
Lees verder →
Watertappunt

Watertappunt bij vvZuidhorn

02 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Eerste bidons snel gevuld
Lees verder →
Acro anne bente bakker, lauren vrij en meren veenstra

Merel Veenstra neemt goud mee uit Rotterdam

02 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
tijdens Nederlands Kampioenschap acrogym in Ahoy
Lees verder →
Molen fortuna asbreuk (1)

Molen Fortuna krijgt z’n vleugels terug – een feestelijk moment in Noordhorn

27 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Dinsdag 1 juli worden de roeden vanaf 09.00 geplaatst
Lees verder →
Drafsport aduard (1)

Geweldige ambiance, grote publieke belangstelling en spannende koersen in Aduard

27 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Face Ris van Stefan Schoonhoven wint prijs Paardensportvereniging Zuidhorn
Lees verder →