Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

CdK René Paas doet gemeente Zuidhorn aan

29 september 2017    Zuidhorn-nieuws
Bezoek-paas3

Vrijdag 29 september ontvingen de collegeleden van Zuidhorn de Commissaris van de Koning in de provincie Groningen, René Paas, van harte welkom in de gemeente Zuidhorn. De commissaris bracht van 9.00 - 14.00 uur een werkbezoek aan de gemeente.

Programma
Na ontvangst op het gemeentehuis in Zuidhorn hadde heer Paas een gesprek met het college. Tijdens dit gesprek kwamen actuele onderwerpen aan de orde. Wethouder Henk Bakker ging onder meer in op de diverse infrastructurele bouwprojecten in onze gemeente zoals de spoorbrug over het Van Starkenborgkanaal, de tafelbrug tussen Noordhorn en Zuidhorn, de brug en rondweg Aduard en de brug Nieuwklap. Wethouder Fred Stol sneed onder meer het onderwerp snel internet aan en wethouder Bert Nederveen ging in op de vele initiatieven in de Zuidhorner samenleving. Een voorbeeld van zo’n initiatief is de oprichting van de dorpscoöperatie de Nieuwe Wierde in Grijpskerk. Het college namde CdK mee naar de Nieuwe Wierde. Hier kreeg hij een toelichting op het ontstaan ervan en maakt hij kennis met de belangrijkste betrokkenen zoals onder meer NNCZ en de dorpscoöperatie Grijpskerk Verbonden, die vorige week officieel is opgericht.

Het werkbezoek eindigde met een lunch in de Nieuwe Wierde samen met de raadsleden van de gemeente Zuidhorn.

foto's: Twitter

  • Bezoek-paas
  • Bezoek-paas2
  • Bezoek-paas4
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Pleinfeest-schuiling

Zuidhorn geniet van verjaardagsfeest Schuiling

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Perfect weer, swingende muziek en een engelbewaarder tot slot
Lees verder →
Helicopter-3378335 640

Helikopter, helikopter. Mag ik met jou mee om hoog?

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Hoog in de wolken wil ik wezen. Hoog in de wolken wil ik zijn. Helikopter, helikopter
Lees verder →
75 jaar

75 jaar Schuiling: Feest op het plein

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Marco Schuitmaker, Wolter Kroes Liveband ROXX en Foodtrucks
Lees verder →
Finalisten 2025 jeugd ttv talero

Ruben Talen en Stefan Koops clubkampioen tafeltennisvereniging Talero

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Voor het eerst waren er twee categorieën
Lees verder →
Zomer muziek

‘Tussen Kunst en Curry’

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Seizoensafsluiting Het KunstKwartier
Lees verder →
Kunstwerk  smilease

Kunstwerk SmiLease sluit aan op Art-7 project: Niet alleen bedrijfspanden maar kunst langs snelweg

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hans van der Kooij: " Als autobedrijf zou het misschien logisch zijn om aan de A7-kant een parkeerplaats te maken maar erg bijzonder is dat niet, ook de panden ernaast hebben een parkeerplaats met veel auto's".
Lees verder →