Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

CBS Het Anker zwaait Watze uit

8 juli 2010    Zuidhorn-nieuws
Na bijna 12 ½ jaar conciërgewerk heeft Watze Bloksma afscheid genomen van kinderen en personeel van CBS Het Anker. Watze kwam in 1997 op Het Anker en heeft zich in de loop der

Na bijna 12 ½ jaar conciërgewerk heeft Watze Bloksma afscheid genomen van kinderen en personeel van CBS Het Anker.
Watze kwam in 1997 op Het Anker en heeft zich in de loop der tijd op allerlei manieren nuttig gemaakt. Zo heeft hij door de jaren heen stapels gekopieerd en deed hij allerhande klusjes in en om de school. Ook voor de kinderen was Watze een begrip. Een glimlach en een praatje hier en daar, Watze was er voor iedereen!
Als dank werd hij in de bloemen gezet en toegezongen. Ook ontving hij een “oevreprijs” voor al zijn werkzaamheden. We zullen Watze zeker missen en hopen dat hij nog eens langs komt!
8-07-2010 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Kledingbeurs gasthorn (10)

Tweedehands kleding volop in trek

15 september 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Kledingbeurs goed bezocht
Lees verder →
Waterwolf

Drukbezochte Open Monumentendag in het Westerkwartier

15 september 2026    Zuidhorn-nieuws
Alle eigenaren/beheerders stonden vol enthousiasme klaar om bezoekers te ontvangen
Lees verder →
Aan-boord-marijn

Aan Boord: Gronings Vuur in Westerkwartier

15 september 2026    Zuidhorn-nieuws
Het eerste van twee speel weekenden is achter de rug
Lees verder →
Betonplaat

Ondergrond voorbereiden voor betonplaten: wat is er nodig?

15 september 2026    Zuidhorn-nieuws
Een duurzame verharding begint bij een stabiele fundering die belastingen gelijkmatig naar de bodem overdraagt.
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over een noodsituatie, carbidschieten & Valpreventie

15 september 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 15 september
Lees verder →