Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Café Odeon Oldehove herleeft weer

3 maart 2016    Zuidhorn-nieuws
Echtpaar heeft grote plannen met het café
Cafe odeon oldehove dani en jits mollema (3)

Dani en Jits Mollema zijn sinds drie weken de kersverse uitbaters van het roemrijke café Odeon in Oldehove.

Het café waarin elke inwoner van het dorp wel voetstappen heeft liggen is de afgelopen jaren in verval geraakt door wisselende eigenaars. De laatste gebruikte het karakteristieke pand zelfs voor een wietplantage.

Zo niet Dani en Jits, zij doen de sfeer en gezelligheid van vroeger weer herleven in de Wilhelminastraat. Een mooi Perzisch kleedje op tafel, oude foto’s aan de wand en een gezellig haardvuurtje stralen gemoedelijkheid uit. Het is niet alleen een café; er is ook een snackbar.

Jits heeft ruime horecaervaring die begon met een stage in Hotel Aduard jaren geleden. Dani was in het verleden heftruckchauffeur bij Hunter Douglas in Leek maar raakte werkloos. Na vele vruchteloze sollicitaties is hij samen met zijn vrouw dit avontuur begonnen.

Ze hebben grote plannen met het café. Allereerst heeft er een grote opknapbeurt plaatsgevonden, het was een verwaarloosd bedrijf geworden afgelopen jaren en opfrissen was noodzakelijk.
Er is een mooi toneel, vergaderruimte en een poolbiljart en tennistafel voor de jeugd.

Er is een grote groep jeugd die nergens terecht kan zegt Jits en hier zijn ze welkom. De toeloop is de afgelopen weken groot geweest; iedereen kwam even kijken. Dani en Jits komen uit het dorp en zijn actief bij de voetbal en toneelclub waardoor hun netwerk groot is. Ze hebben dan ook alle vertrouwen in hun bedrijf en willen diverse activiteiten organiseren.
2 april is er een Darttoernooi wat georganiseerd gaat worden door de dochter en haar man.

In het voorjaar en zomer is het een prima plek om naar toe te fietsen en even op het terras te zitten. “De buitenkant moet dan nog wel even aangepakt worden” zegt Dani.

Café Odeon Wilhelminastraat 8
Oldehove Tel.: 0594-851083

  • Cafe odeon oldehove dani en jits mollema (2)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Zwerfvuilactieaduard

“Help de wereld” en “de natuur gaat kapot”

23 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Aftrap zwerfafvaldag bij SWS De Adeborg te Aduard
Lees verder →
Politieauto

Zichtbaar Veilig: excursie langs (on)veilige plekken in Westerkwartier

22 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Initiatief van Gemeenteraadsleden Annelie Bonnet (D66) en Myra Eeken-Hermans (PvdA)
Lees verder →
Ieder kind een boom-grootegast nederveen-jelmer 20-03-2026 fotoevertbuiten

Eerste fruitboom uitgereikt voor project ‘Ieder kind een boom’

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Basisschoolkinderen en schoolmedewerkers konden de afgelopen weken een gratis fruitboom aanvragen. In totaal hebben 3.240 liefhebbers een boom aangevraagd, een mooi resultaat.
Lees verder →
Ard van der tuuk burgemeester

Voorlopige uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
gemeente Westerkwartier houdt vrijdag duidingsdebat in gemeentehuis
Lees verder →
Sterkwkwoning

Bloeiende partij Sterk Westerkwartier bedankt al haar kiezers!

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
verdubbeld van 3 zetels naar 6 zetels!
Lees verder →
Richard lamberst

Nieuwe kavels in de verkoop op bedrijvenpark Leeksterveld in Leek

20 maart 2026    Regio-nieuws
De afgelopen jaren hebben zich al veel bedrijven gemeld bij de gemeente.
Lees verder →