Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

BV Dunk speelt tegen Jumping Five uit Peize

21 november 2011    Sport
leuke, sportieve wedstrijd waarbij Dunk net wat fanatieker was

Zaterdag 19 november stond voor U12 van de BV Dunk de wedstrijd tegen Jumping Five uit Peize op het programma. Het was nog even spannend of we wel konden spelen: Ayla op Ameland, Carmijn nog steeds geblesseerd, Pien ziek, Mitchell te oud voor U12 en doorgeschoven naar U14, Sam er ook niet bij… Gelukkig wilden Thale, Daniel en Peter van U10 graag mee. Zo hadden we samen met Rianna, Tijs en Imme precies genoeg spelers om ook nog door te wisselen.

In de eerste periode zagen we de thuisploeg met goed spel en mooie scores uitlopen naar 6-0. Pas in de tweede periode scoorde Daniel de eerste punten voor Dunk: stand 8-2 . Daarna scoorde Thale nog tweemaal en in de laatste minuut maakte Daniel de stand gelijk: 8-8. We begonnen steeds beter te verdedigen, waardoor het voor Jumping Five steeds lastiger werd om over te spelen en te schieten. Bij ons lukte dat juist steeds beter. Daniel maakte een heleboel punten, doordat hij steeds de bal onderschepte en goed zijn snelheid gebruikte. Onze benjamin Peter (7 jaar) maakte in de derde periode zijn eerste score met een mooie actie. Ruststand: 14-20 voor Dunk.

Na de rust scoorde Jumping Five pas weer in de tweede periode. We waren toen al uitgelopen naar 16-33. Bij Dunk lukte alles: de eerste score was voor Daniel, daarna scoorde Tijs en even later gooide hij er ook nog een vrije worp in. Imme, die net als Peter haar eerste wedstrijd speelde, wist in deze periode ook te scoren, na prima samenspel met Rianna en Thale. Thale scoorde een paar keer nadat hij de bal had veroverd op de tegenpartij en Rianna was met 6 punten, heel veel rebounds en goede passes ook prima op dreef. Tussenstand: 18-37.

In de laatste twee periodes maakten beide teams er nog 4 punten bij. De eindstand was 22 punten voor Jumping Five tegen 41 punten voor Dunk. We zagen een hele leuke, sportieve wedstrijd waarbij Dunk net wat fanatieker was, meer rebounds pakte – vooral Rianna en Tijs – en beter verdedigde. Een compliment voor het hele team: wat waren jullie lekker bezig! En natuurlijk allemaal gefeliciteerd met jullie eerste overwinning.

Punten: Daniel 16, Thale 10, Rianna 6, Tijs 5, Imme 2 en Peter 2.

21-11-2011 WIZ/Annette

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Hack-pixabay

Westerkwartier zet in op digitale veiligheid tijdens Echt Niet Vandaag

05 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Verschillende activiteiten voor basisschoolleerlingen, ouderen en ondernemers met aandacht voor digitale veiligheid en het voorkomen van digitale criminaliteit.
Lees verder →
Romystapert swds pubertastis

Pubertastisch!: samen met je puber in gesprek over keuzes maken

04 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Praktische handvatten voor ouders en jongeren, de onderlinge communicatie versterken en bijdragen aan de weerbaarheid en het mentaal welbevinden van jongeren in het Westerkwartier.
Lees verder →
Handhaving aed wide

Wat nemen we mee? een AED!

03 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
AED’s in gemeentelijke handhavingsvoertuigen
Lees verder →
Oude riet

‘Het dal van de Oude Riet, een verdwenen zeearm rond Noord- en Zuidhorn.’

03 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Stichting Beekdal Oude Riet en de Historische Kring Zuidhorn organiseren lezing
Lees verder →
Dichtclub rikandreaeentrudydijkshoorn

Op zoek naar 12 dichters

03 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Dichtclub Westerkwartier organiseert Leekster Gedichtendag 2027
Lees verder →
Vuurwerk van boven

Vuurwerk tijdens de jaarwisseling in Westerkwartier

03 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Verenigingen en stichtingen kunnen ontheffing aanvragen
Lees verder →