Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

BV Dunk in zwaar weer

26 januari 2016    Zuidhorn-nieuws
Leegloop, Hogere zaalhuur en financiële tegenvaller leiden tot contributieverhoging
Annette wiersema

Zware onderwerpen staan op de agenda tijdens de jaarvergadering  van basketbalvereniging Dunk in Zuidhorn.

 

Het bestuur roept alle leden op om aanwezig te zijn. “Als vereniging bevinden we ons best in zwaar weer” staat in de uitnodiging.

De afgelopen jaren is het bestuur actief geweest met het op orde brengen van alle zaken binnen de vereniging. Het resultaat daarvan mag er zijn: er staat een stabiele vereniging op het gebied van bestuur en organisatie.Helaas is niet alles rozengeur en maneschijn. De club kampt met leegloop bij de oudste jeugdteams, omdat deze spelers uitvliegen naar andere plaatsen door bijvoorbeeld studie.

Daarnaast heeft de verhuizing naar de nieuwe trainingslocatie in de Noordster een fikse verhoging van de zaalhuur als gevolg. Verder is de vereniging zelf verantwoordelijk voor bijvoorbeeld nieuwe scoreborden.

Tot slot is er een grote financiële tegenvaller. Een naheffing van de achterstallige bondscontributie van de afgelopen vijf jaar. Door een penningmeesterwisseling is deze nota uit het oog verdwenen. Ten onrechte werd gedacht dat de club aan alle verplichtingen had voldaan.

Bovenstaande zaken maken het helaas noodzakelijk om over te gaan tot een forse contributieverhoging. Het bestuur vindt dit een vervelende maatregel, maar gezien de begroting is ze genoodzaakt dit voorstel te doen. Nadere bijzonderheden hierover worden tijdens de op 3 februari geplande ALV bekendgemaakt.

  • Bvdunk kampioenu18 (1)
  • Basketbal bvdunk (49)
  • Basketbal bvdunk (42)
  • Bvdunk kampioenu18 (7)
  • Basketbal bvdunk (28)
  • Dunkkampioen2013 (49)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ton en bennie in het holt

Ton en Bennie, Stichting uit de Kunst Zuidhorn en Mannenkoor KUG genomineerd voor Cultuurprijs

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Ruim 30 nominaties Cultuur-, Sport- en Leefbaarheidsprijs 2026, uitreiking op 22 oktober
Lees verder →
Voordeelboekje 2026

Voordeelboekje Zuidhorn weer op de mat: profiteren van kortingen

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Niet alleen vele winkeliers doen mee, ook de marktlieden zijn weer van de partij; zo is het vrijdags, wanneer het markt is, extra de moeite waard om Zuidhorn te bezoeken
Lees verder →
Opening zichtlijn

Opening expositie ‘’Krachtige Verbeelding’ Galerie Zichtlijn

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
‘krachtige verbeelding’ is tot 9 januari te zien bij Galerie Zichtlijn
Lees verder →
Jeugd talero actief in beverwijk

Talero-jeugd actief bij Ranglijsttoernooi Beverwijk

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
In de herfstvakantie wordt vrij getafeltennist op dinsdag- en donderdagavond.
Lees verder →
Mantelzorg-ouder

Waarom vertrouwdheid zo belangrijk is voor mensen met dementie

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Een vertrouwde stoel bij het raam. Het kopje waar uw moeder al jaren haar koffie uit drinkt. De muziek waar uw vader graag naar luistert
Lees verder →
Zunobri  (3)

Geen kampioen maar toch is Zunobri tevreden

12 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Een nipte nederlaag, maar Zunobri kan tevreden terugkijken op de ontwikkeling van de ploeg.
Lees verder →