Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

BV Dunk in zwaar weer

26 januari 2016    Zuidhorn-nieuws
Leegloop, Hogere zaalhuur en financiële tegenvaller leiden tot contributieverhoging
Annette wiersema

Zware onderwerpen staan op de agenda tijdens de jaarvergadering  van basketbalvereniging Dunk in Zuidhorn.

 

Het bestuur roept alle leden op om aanwezig te zijn. “Als vereniging bevinden we ons best in zwaar weer” staat in de uitnodiging.

De afgelopen jaren is het bestuur actief geweest met het op orde brengen van alle zaken binnen de vereniging. Het resultaat daarvan mag er zijn: er staat een stabiele vereniging op het gebied van bestuur en organisatie.Helaas is niet alles rozengeur en maneschijn. De club kampt met leegloop bij de oudste jeugdteams, omdat deze spelers uitvliegen naar andere plaatsen door bijvoorbeeld studie.

Daarnaast heeft de verhuizing naar de nieuwe trainingslocatie in de Noordster een fikse verhoging van de zaalhuur als gevolg. Verder is de vereniging zelf verantwoordelijk voor bijvoorbeeld nieuwe scoreborden.

Tot slot is er een grote financiële tegenvaller. Een naheffing van de achterstallige bondscontributie van de afgelopen vijf jaar. Door een penningmeesterwisseling is deze nota uit het oog verdwenen. Ten onrechte werd gedacht dat de club aan alle verplichtingen had voldaan.

Bovenstaande zaken maken het helaas noodzakelijk om over te gaan tot een forse contributieverhoging. Het bestuur vindt dit een vervelende maatregel, maar gezien de begroting is ze genoodzaakt dit voorstel te doen. Nadere bijzonderheden hierover worden tijdens de op 3 februari geplande ALV bekendgemaakt.

  • Bvdunk kampioenu18 (1)
  • Basketbal bvdunk (49)
  • Basketbal bvdunk (42)
  • Bvdunk kampioenu18 (7)
  • Basketbal bvdunk (28)
  • Dunkkampioen2013 (49)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Etalageroute 2025 (29)

Kunst kijken in Zuidhorn; opening etalageroute

17 september 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Tot 11 oktober is Zuidhorn één grote galerie
Lees verder →
Bestuur streekproductenmarkt

Rabobank ondersteunt Streekproductenmarkt Nienoord

17 september 2025    Zuidhorn-nieuws
De markt is een initiatief van vrijwilligers en bestaat inmiddels 15 jaar
Lees verder →
Doopjurk

Open Monumentendag Westerkwartier; van Doopjurk tot Molen

16 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Honderden liefhebbers van erfgoed ontdekten de rijke architectuur en boeiende verhalen achter bijna 50 monumenten.
Lees verder →
Rommelmarkt boekenmarkt noordhorn 2025 (18)

Rommelmarkt Noordhorn als vanouds gezellig

16 september 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Vrijwilligers maken het feestje
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over groen(er) centrum Zuidhorn, Voorkom vallen! & De Fietstas Challenge

16 september 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 16 september
Lees verder →
Noorderlicht-gemeentehuis-rotonde

Ambtenaren van Rechts naar Links in Zuidhorn

16 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Van Gemeentehuis naar Noorderlicht
Lees verder →