Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Broers Mechielsen uit Oldehove naar Poolcirkel voor Make-A-Wish

8 januari 2016    Zuidhorn-nieuws
Van 23 t/m 30 januari wordt de Navigate North gereden.
Cor leo)mechielsen

Over twee weken is het zover. Van 23 t/m 30 januari wordt de Navigate North gereden. Deelnemers rijden in zeven dagen van Nederland naar de Poolcirkel en terug. De broers Cor en Leo Mechielsen uit het Groningse Oldehove doen ook mee aan deze ijskoude uitdaging en rijden hierbij voor Make-A-Wish Nederland. 

IJskoude tocht naar de Poolcirkel
Zaterdag 23 januari beginnen de Groningse broers Cor en Leo aan een tocht van 7000 kilometer, georganiseerd door Nokian Navigate North. Deze ijskoude tocht naar de Poolcirkel duurt 7 dagen en start en eindigt in Hazerswoude. “Op dit moment zijn we de auto aan het voorbereiden met extra lampen en andere benodigdheden”, vertelt Cor trots. 


Team Snowtrain
Onder de naam Team Snowtrain doen de broers mee aan deze tocht. Cor en Leo zijn allebei eigenaren van de Groningse bedrijven Mechielsen Oldehove BV, Starkenbergh op- en overslag in Aduard, Mechielsen Verhuur en Autobedrijf Oldehove. Ze vinden het daarom extra leuk om naast het harde werken ook eens wat anders te doen. Ze hebben zich daarom allebei aangemeld voor Navigate North. “We hebben er erg veel zin in omdat we een kant opgaan, waar we ’s winters altijd al eens wilden kijken”. 

“Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd”
Tijdens deze ijskoude tocht naar de Poolcirkel laten de broers zich sponsoren. De gehele opbrengst hiervan gaat naar Make-A-Wish Nederland. “We hebben Make-A-Wish Nederland gekozen om kinderen met een levensbedreigende ziekte een hart onder de riem te steken. Want een dag niet gelachen is een dag niet geleefd”.

Help jij mee?
Wil jij de broers Cor en Leo steunen tijdens deze ijskoude tocht? Je kunt je bijdrage overmaken op rekeningnummer NL94RABO0348607245, ten name van Navigate North Team Snowtrain. Namens de broers en de wenskinderen alvast bedankt.
 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Herfst kind natuur

Week van de Pleegzorg

23 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Is jouw huis een tweede thuis?
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Tweede Kamerverkiezing 2025, takkenroute & Appeltje Eitje!

21 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 21 oktober
Lees verder →
Groente fruit

Gezond en betaalbaar eten? Appeltje Eitje!

20 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Gezond eten hoeft niet ingewikkeld of duur te zijn!
Lees verder →
Jubileumkoor

Jubileumkoor Zuidhorn naar Groots Noordelijk Zangfestijn

20 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Vijftig koren met in totaal zo’n 1500 zangers uit de drie noordelijke provincies
Lees verder →
Ruben talen en dathan dijksma

Talero-teams strijdend ten onder

20 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Na een aantal zeer succesvolle competitierondes moesten alle teams die competitie speelden hun meerdere erkennen in de tegenstanders.
Lees verder →
Werkzaamheden kruisinga juliana

Kruisingen centrum Zuidhorn op de schop

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Onlangs is gestart met de werkzaamheden aan de Overtuinen in het kader van het project Vergoenen centrum Zuidhorn.
Lees verder →