Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Blijdschap in Zuidhorn na terugkeer in tweede klasse

27 mei 2019    Zuidhorn-nieuws - Sport - fotos
jonge mannen van scheidend trainer Kees Bouma flikken het
Aj photography - ajz9054

Na de huldiging van de jeugdteams JO11-1, JO12-2, MO13-1 en JO15-4 die als eerste zijn geëindigd in de competitie ( seniorenelftal Zondag 2 ook maar kon niet aanwezig zijn ) werd de wedstrijd van Zuidhorn tegen SC Loppersum gespeeld.

Een belangrijke wedstrijd want promotie Na slechts een jaar voetballen in de derde klasse was mogelijk.

Het was hierbij afhankelijk van LTC, tot voor aanvang van de wedstrijd de nummer 1. En van de ideeën waarmee SC Loppersum naar Zuidhorn was afgereisd, op dat moment met een punt competitievoorsprong op vv Zuidhorn en met eenzelfde kans op de titel.

De verwachte krachtmeting bleef echter uit, waardoor de meeste spanning via het mobiele netwerk werd verspreid. Want nadat Zuidhorn met gemak de ene treffer na de andere op het scorebord zette, keken steeds meer toeschouwers met de nodige kramp in de nek tot gevolg op hun ‘pokkie’ (mobiele telefoon). En naarmate het eind van de wedstrijd in zicht kwam werd dat alleen maar meer. Zowel de kramp in de nek als de spanning rondom hetgeen gebeurde op het veld in Haren.

Uiteindelijk was de wedstrijd in Zuidhorn gespeeld. SC Loppersum werd getrakteerd op een 6-0 nederlaag, Jaap Jacobs heeft zijn nummer 1 topscorerspositie verstevigd en het publiek heeft kunnen genieten van mooi voetbal en veel doelpunten.

Maar deze afgetekende overwinning was niet genoeg, want de honger bij zowel spelers, staf als publiek was groter. Honger naar dat gewenste kampioenschap. Een kampioenschap dat het vlaggenschip van de vereniging na een jaar afwezigheid alweer kon terugbrengen naar de tweede klasse. En dat werd iets na vijven vanmiddag realiteit.

Terwijl spelers, staf en een aantal clubprominenten na 90 minuten, nagenoeg eenzijdig voetbal, zich rondom de dug-out hadden verzameld als een kudde koeien tijdens een regenbui ‘dicht tegen elkaar aangedrukt’, kwam het zo verlossende bericht via het speakertje van een ‘pokkie’ (toch de hoofdrolspeler van vanmiddag) Zuidhorn binnen. LTC was er op Sportpark Esserberg niet in geslaagd te winnen van Be Quick, waardoor de mannen van Bouma na een prachtig seizoen gedraaid te hebben de bekroning hierop konden vieren.

 

Na slechts een jaar voetballen in de derde klasse hebben de jonge mannen van scheidend trainer Kees Bouma het vanmiddag op de laatste speeldag in eigen huis geflikt. Campione!

  • Aj photography - ajz9687
  • Voetbal2019 (1)
  • Voetbal2019 (3)
  • Voetbal2019 (4)
  • Voetbal2019 (5)
  • Voetbal2019 (6)
  • Voetbal2019 (7)
  • Voetbal2019 (8)
  • Voetbal2019 (9)
  • Voetbal2019 (10)
  • Voetbal2019 (11)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Avondvierdaagse 2025 dag 1 (1)

Avondvierdaagse Zuidhorn 2026: samen in beweging!!!

23 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Van 8 tot en met 11 juni 2026
Lees verder →
Winnaar cultuurprijs 2025 cmv juliana aduard-001

Inwoners kunnen kandidaten voordragen voor de Cultuurprijs, Leefbaarheidsprijs en Sportprijs 2026

23 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Wie verdient volgens u de Cultuurprijs, Leefbaarheidsprijs en Sportprijs 2026?
Lees verder →
Slagbijnoordhorntk (7)

Permanente expositie Tamboer in de mist in molen Fortuna Noordhorn

23 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
rondom het thema De slag bij Noordhorn
Lees verder →
Golf-golfen

Golfen als nieuwe hobby: Een sportief dagje uit

23 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Zoek je een nieuwe hobby die je lekker buiten in beweging brengt?
Lees verder →
Tablet

Tablets huren voor bedrijven

23 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Ieder bedrijf is op zoek naar manieren om te innoveren.
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Summerproat, Doortrappen & bouwkavels in ’t Roblespark Grootegast

19 mei 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 19 mei
Lees verder →