Per 1 februari 2026 is de Bistro in andere handen. Ronald en Jolanda stoppen noodgedwongen wegens gezondheidsproblemen. In 2024 kreeg Jolanda van Goinga gezondheidsproblemen warna met hulp van collega´s het bedrijf voortgezet kon worden. Omdat deze situatie niet houdbaar bleek werd vervolgens besloten alleen in het weekend en op afspraak open te zijn. Uiteindelijk zijn de kerstadagen vorig jaar het laatste Horeca kunststuk gebleken.
In een nieuwsbrief laat het stel weten dat ze met verdriet en niet om leuke redenen moeten stoppen dat ze dankbaar zijn voor alle hulp, alle bezoekjes, alle gasten, alle vertrouwen, alle gesprekken, alle plezier die ze samen gehad hebben.
Dankzij dit alles hebben ze het nog een jaar langer kunnen doen dan ze dachten. De kerstdagen waren het hoogtepunt. " We hebben van alle 3 de jaren genoten!"
Jolanda en Ron namen in 2023 het bedrijf over van Aljo en Wanda Buiter » Lees daarover