Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Bauke Mollema tevreden: ‘Dit is het maximale resultaat’

27 juli 2015    Zuidhorn-nieuws - Sport
Dinsdag naar Surhuisterveen, het grootste criterium van het Noorden
Mollema trek

Bauke Mollema deed in de laatste bergetappe van de Tour de France goede zaken. De Zuidhorner kwam als veertiende over de meet in een groep met onder andere Vincenzo Nibali, Alberto Contador en Robert Gesink en eindigt als zevende in het klassement.

Mollema passeert Mathias Frank in het klassement. De Zwitser van IAM Cycling gaf iets meer dan een minuut toe in de rit naar Alpe d'Huez en verliest daardoor zijn zevende plaats in het algemeen klassement aan de renner van Trek Factory Racing. "Het is lekker om zo te finishen. Ik voelde me de afgelopen dagen al goed," zei Mollema na afloop tegen de NOS.

Mollema had voorafgaand aan de etappe als doel gesteld om Frank te passeren in het klassement. Dat lukte, waardoor Mollema achter Chris Froome, Nairo Quintana, Alejandro Valverde, Vincenzo Nibali, Alberto Contador (allen goed voor eindzeges in grote rondes) en Robert Gesink knap als zevende eindigt. "De zes mannen die uiteindelijk voor me staan waren deze Tour beter dan ik, dus dit is het maximaal haalbare resultaat."

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Henri olivier

Expositie: hoe een huisschilder een succesvol kunstschilder werd

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
De expositie wordt feestelijk geopend in het CCZ op zondag 25 januari om 14.00 uur.
Lees verder →
Richard lamberst

College zet volgende stap richting circulair bedrijventerrein en nieuw grondstoffencentrum

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
“Wij kiezen in het Westerkwartier bewust voor een bredere kijk op waarde. Het gaat niet alleen om euro’s per vierkante meter, maar om wat een plek bijdraagt aan gezondheid, verbondenheid en toekomstbestendigheid.
Lees verder →
Hellingbaan open (1)

Brug Zuidhorn weer toegankelijk voor voetgangers en fietsers

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
werkzaamheden hellingbanen klaar
Lees verder →
Woonplannen

Bewonersavonden derde fase woonplannen van start

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In totaal komen er nog zes nieuwe woonplannen voor 24 dorpen
Lees verder →
Kabelgoottegels

Gemeente Westerkwartier start pilot met kabelgoottegels voor laden elektrische auto’s

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Met kabelgoottegels kan een laadkabel veilig in de stoep worden weggewerkt.
Lees verder →