Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Bauke: “Giro-tijdrit was lastig en link in de regen”

15 mei 2023    Zuidhorn-nieuws - Sport
Mollema werkte de 35 kilometer af in 42.23 minuut
Mollema-2

Bauke Mollema mocht zich even in de hot seat melden tijdens de individuele tijdrit van de Giro d’Italia naar Cesena. De Nederlands tijdritkampioen van Trek-Segafredo werd er daarna weer uitgereden door Bruno Armirail en Stefan Küng. “Helaas zat ik er niet heel lang”, kan Mollema erom lachen.

Mollema werkte de 35 kilometer af in 42.23 minuut, goed voor een gemiddelde snelheid van 49,5 km/h. “Ik had best goede power, maar het was lastig in de regen met alle bochten en rotondes. Het was daardoor wel een beetje link. Ik had het idee dat ik soms sneller erdoor had gekund, maar denk wel dat ik een redelijke tijdrit heb gereden”, vertelde hij tegen Eurosport.

De Nederlander verwacht dat de strijd om de ritzege gaat uitdraaien op een duel der klassementsrenners, ook omdat de weg wat opdroogt. “En het is de vraag of er niemand gaat vallen”, houdt hij een slag om de arm. “Het is wel link en technisch, met kasseitjes. Er is best kans dat er gekke dingen gebeuren, maar ik hoop het niet natuurlijk”, aldus Mollema.

bron: wielerflits

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Politieauto

Zichtbaar Veilig: excursie langs (on)veilige plekken in Westerkwartier

22 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Initiatief van Gemeenteraadsleden Annelie Bonnet (D66) en Myra Eeken-Hermans (PvdA)
Lees verder →
Ieder kind een boom-grootegast nederveen-jelmer 20-03-2026 fotoevertbuiten

Eerste fruitboom uitgereikt voor project ‘Ieder kind een boom’

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Basisschoolkinderen en schoolmedewerkers konden de afgelopen weken een gratis fruitboom aanvragen. In totaal hebben 3.240 liefhebbers een boom aangevraagd, een mooi resultaat.
Lees verder →
Ard van der tuuk burgemeester

Voorlopige uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
gemeente Westerkwartier houdt vrijdag duidingsdebat in gemeentehuis
Lees verder →
Sterkwkwoning

Bloeiende partij Sterk Westerkwartier bedankt al haar kiezers!

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
verdubbeld van 3 zetels naar 6 zetels!
Lees verder →
Richard lamberst

Nieuwe kavels in de verkoop op bedrijvenpark Leeksterveld in Leek

20 maart 2026    Regio-nieuws
De afgelopen jaren hebben zich al veel bedrijven gemeld bij de gemeente.
Lees verder →
 

Meer dan 2.500 leerlingen doen mee aan 15e zwerfafvalactie van NDCE Westerkwartier

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
”Het is mooi om te zien hoe leerlingen zich hiervoor inzetten en samen zorgen voor een schonere en leefbaardere schoolomgeving en buurt.”
Lees verder →