Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Bakkerij Smit stopt na 145 jaar

14 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De winkel in Zuidhorn zal worden voortgezet door Bakker van der Bijl uit Kollum
Bakkerij smit

Via facebook laat de familie Smit weten na 145 jaren te stoppen met de bakkerij. "Vanzelfsprekend enerzijds met pijn in het hart; afscheid nemen van een geweldig ambacht en een prachtig familiebedrijf maar anderzijds schept dit tijd en ruimte voor andere dromen en uitdagingen".

Op 26 april 2025 zal het team voor een laatste keer nog voor u klaar staan met hun lekkere ambachtelijke producten. Daarna zullen de deuren sluiten.

"We willen u via deze weg alvast heel erg bedanken voor uw vertrouwen, enthousiasme, loyaliteit en support de afgelopen jaren. We hebben onze handen mogen dichtknijpen met u als klant". staat in het bericht.

Het filiaal in Zuidhorn werd 1 mei 2018 geopend en zal worden voortgezet door Bakker van der Bijl uit Kollum

Bijna anderhalve een eeuw is de bakkersfamilie Smit een begrip in de wijde omtrek op het gebied van overheerlijk brood en banket. Een familiebedrijf dat is opgericht in 1880 en is gevestigd aan de Dorpsstraat in Kommerzijl. Generatie op generatie stapte in het bakkers vak en zodoende groeide het uit tot een bedrijf dat in de loop der tijd zijn sporen verdiend heeft. Ook de 5e generatie maakte de ambachtelijke producten nog steeds volgens oud recept.

  • Bakkerij smit
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Hockey (9)

Cultuur en sport profiteren van extra OZB-verhoging

22 april 2026    Zuidhorn-nieuws
hoofdveld hockeyvereniging MHC Westerkwartier in Zuidhorn volledig nieuw
Lees verder →
Aduarderzijl 2025

College stelt restauratie kanonnen Aduarderzijl voor

22 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Het gaat om originele kanonnen die vermoedelijk bij de schans Aduarderzijl zijn gebruikt tijdens de Tachtigjarige Oorlog.
Lees verder →
Bernard leemker (1899-1990), tipsy sailors, olieverf op doek,cafe biljart

Tentoonstelling ‘BIER’ In Museum Wierdenland

22 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Wist je dat de eerste wierdenbewoners 2500 jaar geleden al bier dronken?
Lees verder →
Nieuwe inwoners zuidhorn

Warm welkom voor nieuwe inwoners Zuidhorn

22 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Tulpen van “Tafels van Hoop”
Lees verder →
Ommetjeprijs

Provincie steunt Kunstommetje Zuidhorn met advies en geld

21 april 2026    Zuidhorn-nieuws
"De jury is bijzonder enthousiast over het Kunstommetje Zuidhorn: een origineel, inhoudelijk sterk en uitzonderlijk goed uitgewerkt ommetje dat kunst, cultuur, historie en dorpsbeleving op een overtuigende manier samenbrengt".
Lees verder →
Oudere jongere

Kamers met Aandacht

21 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Bij stichting Kamers met Aandacht verhuren mensen een kamer in hun huis aan een jongere die een extra steuntje in de rug nodig heeft
Lees verder →