Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Armand in Zuidhorn, niet bedaard en bejaard!

12 april 2011    Zuidhorn-nieuws
Welkom in Zuidhorn.nl stelde gratis toegangsbewijzen beschikbaar voor degene die een goede reden kon geven om het concert te bezoeken. Swanny Kremer uit Enumatil won een kaart en vertelt over het concert. het is

Welkom in Zuidhorn.nl stelde gratis toegangsbewijzen beschikbaar voor degene die een goede reden kon geven om het concert te bezoeken.
Swanny Kremer uit Enumatil won een kaart en vertelt over het concert.


het is een mijlpaal in mijn leven. Ben ik te min? Nee ik ben genoeg! Een nieuwe fase, een nieuwe Armand?
Op zaterdag 26 maart speelde Armand in Hotel in ’t Holt te Zuidhorn.
Armand is een begrip uit de jaren 60 met onder andere zijn hits ‘Ben ik te min’, ‘Blommen kinders’, en ‘Wat het klootjesvolk wil weten’.
Hoe zou Armand nu zijn? Bedaard en bejaard?
Nee dat niet, wel nog erg (rood) behaard.

Armand stond daar niet een klein uurtje met een orkestband mee te zingen, wat je vaak ziet bij de helden van vroeger. Armand hing zijn gitaar om en speelde twee uur lang hits van vroeger, van hemzelf en andere muzikale muzikale iconen, en hij speelde ook enkele nieuwe nummers van hemzelf. Tussendoor had hij genoeg vermakelijke anecdotes om er een geslaagde avond van te maken.

Opmerkelijk is dat het publiek bij Armand heel divers was, van tieners tot de echte mede-hippies van weleer. En nog opmerkelijker: ik heb de indruk dat deze avond voor iedereen geslaagd was. Niet voor niets staat Armand nog drie keer per week op de planken!

12-04-2011 Swanny Kremer/WIZ

Welkom in Zuidhorn.nl stelde vier gratis toegangsbewijzen beschikbaar voor degene die een goede reden kon geven om het concert te bezoeken.

Onderstaande inzendingen wonnen.

Swanny Kremer uit Enumatil:
het is een mijlpaal in mijn leven. Ben ik te min? Nee ik ben genoeg! Een nieuwe fase, een nieuwe Armand?

Anne Muller uit Zuidhorn:
We zijn al een lange tijd niet wezen stappen in Zuidhorn. Armand lijkt me hét moment om de horeca in Zuidhorn weer eens te beproeven.

Afien ter Maat uit Zuidhorn
dan wordt het weer ouderwets gezellig. Ik ben 57 wat hebben we ze vaak gezongen in de auto, op het werk. Radio Veronica kon ze niet vaak genoeg draaien. Helemaal te gek groet Afien

en tot slot:

Koos Brander uit Zuidhorn met:
ik wil niet de minste zijn


Op de foto staan Swanny Kremer met haar dochtertje, Afien ter Maat en Anton van Hielkema van de Bill Zonder Band

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Klimaatadaptief-centrum (1)

Kruisingen centrum Zuidhorn op de schop

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Onlangs is gestart met de werkzaamheden aan de Overtuinen in het kader van het project Vergoenen centrum Zuidhorn.
Lees verder →
Nederveen

Met moeite een sluitende begroting van Wethouder Nederveen

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
"had het graag anders gezien voor mijn laatste begroting"
Lees verder →
Veiligheidsmarkt (1)

Veiligheidsmarkt in Zuidhorn: informatie met een stukje banketstaaf

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
"Je buurt een beetje in de gaten houden"
Lees verder →
Job de bruin

Samen zingen met Job de Bruijn in de Dorpskerk Zuidhorn

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Job de Bruin is een oud predikant van de Dorpskerk en geniet landelijke bekendheid vanwege zijn muzikale activiteiten.
Lees verder →
Melkveehouderij hulshoff bedrijfsbezoek

Wenakker Westerkwartier bezoekt melkveehouderij Hulshoff in Marum

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hulshoff is niet alleen actief melkveehouder, maar ook lid van de werkgroep Wenakker en bestuurlijk actief
Lees verder →
Leden van de rekenkamer chris van der schors avelien haan en jan-willem van de kolk

Gemeenteraad Westerkwartier benoemt nieuw lid en herbenoemt twee leden van de Rekenkamer

16 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
De Rekenkamer onderzoekt of het gemeentebestuur het geld goed uitgeeft en of het beleid werkt zoals bedoeld.
Lees verder →