Angela Wagenaar en Brenda Kuper willen hun passie voor dans en muziek inzetten voor de vluchtelingencrisis onder kinderen.
Sinds 2020 neemt het aantal gevluchte kinderen toe. Ze vormen wereldwijd een kwetsbare groep met daarin elk een eigen verhaal. De moederharten van Angela en Brenda schreeuwen om de gebeurtenissen die zij hebben meegemaakt of waarvan zij getuige zijn geweest. Ook het vluchten zelf en het opbouwen van een leven in Nederland vergt veel ondersteuning en liefde.
Angela en Brenda weten hoe waardevol het is om emoties en gedachten middels sport, muziek en dans een plek te kunnen geven.
Daarom gaan ze voor de kinderen dansen middels een 4-urige Zumbathon op zondagmiddag 15 mei 2022 te Zuidhorn. Het middagprogramma bestaat uit dansblokken waarin Zumba Instructeurs uit het Noorden van Nederland hun liefde voor dans en muziek ON-STAGE zullen uitstralen.
Met gezamenlijke inspanning en pure intentie willen ze op die manier geld inzamelen voor Project Samenspel 2022 - VluchtelingenWerk Nederland.
De kinderen krijgen circa tien muzieklessen ter voorbereiding op een theaterconcert onder begeleiding van een (symfonie) orkest. Gedurende het project leren de kinderen liederen zingen, dansen ze op muziek en doen ze ervaring op met bodypercussie (ritmes maken met je eigen lichaam).
Project Samenspel biedt kinderen van vluchtelingen de kans om even te ontsnappen aan hun zorgen en hun zelfvertrouwen een boost te geven.
Koop nu een ticket voor €15 via de Gofundme pagina (zie evenement) of via The Dance Area. Ook andere donaties zijn van harte welkom!