Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

André Dokter opent takehouse in Stad

24 mei 2020    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Afhaal voor spare ribs en Boerenijs
Takehous

De coronacrisis betekent veel ellende voor de horeca maar laat ook creativiteit zien. André Dokter is daar een goed voorbeeld van. 28 mei opent hij in de stad een Takehouse.
Op de doorgaande route van het hoofdstation naar de binnenstad richt hij het pand in waar voorheen TOET was gevestigd. André, bekend van Steakhouse André Dokter in Briltil en het Zusje van André Dokter in de Oosterstraat, opent donderdag Takehouse André Dokter, een afhaal voor spare ribs, saté en boerenijs

Pop-up voor twee maanden
Het Takehouse krijgt een tijdelijk karakter. Het wordt een pop-up-afhaalrestaurant voor de komende twee maanden. Om de crisis te overbruggen. André: “Op deze manier hopen we al ons personeel aan het werk te kunnen houden. Dat lukt namelijk niet in onze restaurants met 1,5 meter afstand.

Het wordt geen volledig restaurant om uitgebreid te dineren. Takehouse richt zich namelijk alleen op afhaal met een beperkte menukeuze, maar wel met de bekende en bewierookte kwaliteit. “We verkopen straks spare ribs van varkens- en kalfsvlees met rauwkost en een gepofte aardappel. Daarnaast hebben we saté en Groninger boerenijs uit Niehove”, legt André uit.

Support your locals
De bedoeling is dat komende donderdag de zaak al wordt geopend. “We hebben twee weken geleden akkoord gekregen van de gemeente, die zich gelukkig erg soepel opstelt”, vertelt Peter Havinga, werknemer van André Dokter. “We konden direct beginnen en hebben daarbij hulp gekregen van een paar ondernemers. Zo mogen we van Beijck Catering een productiekeuken gebruiken, Spijkerman Evenementenverhuur levert de keuken voor in het pand. “Dat zijn allemaal bedrijven die dankzij corona niet veel meer te doen hebben. Daarom is het erg fijn dat we met zijn allen dit kunnen opzetten.”

Takehouse André Dokter aan de Ubbo Emmiussingel is vanaf 28 mei zeven dagen in de week open, in eerste instantie alleen voor eten. Vanaf 2 juni wordt ook het schepijs uit de regio verkocht. Het afhaalrestaurant is dan elke dag vanaf 12 uur geopend voor de verkoop van ijs. Vanaf 17:00 tot 20:00 uur gaan de spare ribs en sateetjes over de toonbank.

Bestellingen kunnen elke dag vanaf 15:00 uur worden doorgegeven op het telefoonnummer 050 – 2110501.

Hou voor meer info de socials van Stakehouse André Dokter en het Zusje Van in de gaten.

Bron sikkom

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Gerben jongsma sgp

Gerben Jongsma SGP raadslid gemeenteraad Westerkwartier

22 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Opvolger Tim Venekamp die vertrekt naar Drenthe
Lees verder →
Tim venekamp

Eerste SGP raadslid ooit in gemeenteraad Westerkwartier stopt

21 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 2026 wist de SGP voor het eerst een zetel te behalen.
Lees verder →
Reunie bambi 2026

Reünie kleuterschool de “BAMBI” en de christelijke lagere school Geert Waldastraat

21 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Organisatoren Albert, Reint en Joke kijken terug op een zeer geslaagde reünie
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over raadsoverleg begroting, Lancering podcast & Cyber Agents!

21 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 20 oktober
Lees verder →
Honor-devices

Hoe kies je het juiste HONOR-apparaat voor jou?

21 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Vergelijk HONOR-apparaatopties op basis van levensstijl, gebruiksbehoeften en belangrijkste functies om de juiste smartphone, wearable of smart apparaat voor jou te vinden.
Lees verder →
Koperblazers

Muzikanten gezocht voor de voorstelling Braand!

19 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
De voorstelling zal in januari 2027 ongeveer twintig keer te zien zijn in dorpshuizen en zalen in het Westerkwartier
Lees verder →