Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

André Dokter opent een zusje in de binnenstad

25 februari 2016    Zuidhorn-nieuws
5 maart heeft Het Zusje haar proefdraai-avond, 8 maart echt open.
Andre-dokter-in-groningen

Op 8 maart is het dan eindelijk zo ver, de messen zijn geslepen, het vuur gaat vol aan en de bediening staat op scherp: restaurant het Zusje van André Dokter opent haar deuren in de Oosterstraat, in het hartje van Groningen. Na meer dan 10 jaar te zijn weggeweest keert André Dokter terug naar de stad.

Met het Zusje van André Dokter opent André zijn tweede vestiging. “Na tien jaar buiten de stad is het tijd geworden dat de stad ook kennis maakt met de bevlogenheid en vakmanschap van mijn brigade. Mét de mooiste stukken vlees uit onze eigen rijpingskast, uniek in Noord Nederland” glimlacht André Dokter.  De uitgebreide menukaart wordt gecombineerd met een gedegen wijn en speciaalbier advies van de ervaren bediening.

Naast het restaurant introduceert het Zusje van André Dokter ook een nieuw concept in de stad: de eetbar. Aan de ruim 20 meter lange bar kunnen gasten tussen 20:30 en 23:00 een keuze maken uit kleine gerechten die voor hun ogen worden bereid op de Green Egg bbq.

Vanaf 8 maart is het Zusje van André Dokter geopend aan de Oosterstraat 24, reserveren kan telefonisch vanaf 1 maart 050 553 5500.

http://facebook.com/hetzusjevanandredokter  
http://www.andredokter.nl

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →