Zaterdag 3 januari was de juwelierszaak van Gert Jan en Jolanda van Ark voor het laatst geopend. In de maanden ervoor liep het storm voor de uitverkoop die werd gehouden in verband met de sluiting van de zaak.
Collega’s, winkeliers, familie en vrienden kwamen op uitnodiging na sluitingstijd naar de winkel in de hoofdstraat waar zij getrakteerd werden op een hapje en een drankje.
Het bedrijf was eerst gevestigd in de Hoofdstraat op nummer 23 en vervolgens twintig jaar op nummer 12 waarin voorheen de SNS bank was gevestigd.
Van Ark heeft voor opvolging of verkoop van het bedrijf geen belangstellende gevonden wat hem deed besluiten uitverkoop te houden. Naast enkele dagen per week werken in zijn bedrijf in Leeuwarden gaat hij zich bezig houden met zijn auto hobby. Het paar blijft in Zuidhorn wonen.
Van Ark heeft zich jarenlang ingezet voor,- en namens activiteiten van Zakenkring Zuidhorn. Zo zat hij geruime tijd in de Sinterklaascommissie.