Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

50 Store maakt plaats voor ALDI

4 augustus 2022    Zuidhorn-nieuws
Maar de handtekening moet nog gezet…
Dorpsvenne hal

De 50 Store aan de Dorpsvenne houdt een opheffingsuitverkoop. Het bedrijf van Dennis Wapsenkamp sluit de deuren wegens gezondheidsproblemen. De afgelopen periode kon men zijn vader in de winkel treffen maar hij richt zich weer op zijn eigen werkzaamheden.

Voor de winkelruimte is een omgevingsvergunning aangevraagd voor het uitbreiden van de ALDI supermarkt. Het kappersbedrijf verhuist dan naar een nog te maken deel in 50 Store ruimte. Hierdoor wordt de supermarkt ruimte aanzienlijk groter.

Voor Corona was ook al sprake dat ALDI de ruimte er bij zou trekken maar dat ketste abrupt af wegens de pandemie.

Voor eigenaar van het winkelpand reden om te zeggen; “ eerst maar een handtekening ”.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Tijn en chris no-kampioenschappen 2026

Prijzenfestival ttv Talero bij kampioenschappen regio Noord en Oost

01 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Tijn Huizing won álle wedstrijden
Lees verder →
Orgel garnwerd

Orgelconcerten Garnwerd weer van start

01 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Ook zomer 2026 zijn er weer inloop-orgelconcerten in Garnwerd
Lees verder →
Opening tamboer henk bakker

Henk Bakker stil van expo Tamboer in de mist in Noordhorn

31 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
"Ik ben er stil van en ook wel trots op dat de molen, de geschiedenis van Noordhorn en de kunstzinnige verbeeldingen van de Slag bij Noordhorn uit zo mooi samenkomen,"
Lees verder →
Schrijven

Schriefwedstried Nij Begun

29 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Deze zomer kun je in het Westerkwartier weer meedoen aan een schrijfwedstrijd van de Stichting Mien Westerkwartier.
Lees verder →
Gasvrije woningen

Westerkwartier deelt mee in € 7,6 miljoen voor kleine woningbouwprojecten

29 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Zeven Groninger gemeenten hebben hun krachten gebundeld en met succes een gezamenlijke aanvraag gedaan in het kader van de Woningbouwimpuls.
Lees verder →
Kenniscafe

Uitnodiging voor het Kenniscafé: Bereikbaarheid vanuit Bewonersperspectief

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
2 juni in Zuidhorn; kenniscafé over bereikbaarheid en leefbaarheid in de regio
Lees verder →